Що сталося з житлом Кевіна з фільму «Один вдома».


Різдвяний комедійний фільм «Один вдома» до сих пір залишається в топі найбільш переглядаємих під час новорічних свят, незважаючи на те, що знятий він ще в 1990 році. Якщо картиною насолоджуються майже тридцять років, значить, вона дійсно того варта.

«Один вдома» – американський варіант нашої «Іронії долі». Такий же атмосферний, веселий, оптимістичний. Тільки не про кохання чоловіка і жінки, а про сімейні цінності і боротьбу добра зі злом, що теж непогано.

Герої фільму на екрані виглядають зовсім не так, як реальні актори, які їх зіграли. Маколею Калкіну, наприклад, вже 37, і в ньому дуже складно пізнати маленького Кевіна.

А що з приводу місця зйомки і декорацій? Всі пам’ятають великий двоповерховий будинок, в якому розвивалися події першої частини фільму. За сюжетом він належав сімейству Маккалістер.

Наймолодшого члена сім’ї дорослі забули вдома і поїхали зустрічати свята в Париж. Він не розгубився і насолоджувався самотністю. У будинку знайшлося все необхідне для розкішного життя. І навіть новорічна ялинка з іграшками для створення відповідної атмосфери. Та й зовні він світився як суцільна барвиста гірлянда.

Пізніше герою довелося захищати свій будинок від грабіжників і усвідомити себе господарем цих володінь. Було цікаво, весело, часом важко, але він впорався.

Насправді будинок Маккалістерів не вигаданий. Він реально існує і розташований в штаті Іллінойс, в селі Віннетка, що біля Чикаго, за адресою Лінкольн-авеню, 671. У 2012 році котедж був проданий за півтора мільйона доларів і зараз знаходиться в приватній власності.

Зовні житло не сильно змінилося, а от інтер’єр нові власники трохи переробили.

Кухня стала світлішою і просторішою.

Сходи залишились майже такими ж.

В кабінеті так само стоїть піаніно.

Стіл в їдальні став менший, адже тепер за ним не збирається велика компанія.

Спальня стала світлішою.

У вітальні повністю змінилося оформлення.

Вибрати місце для зйомок продюсерам було досить складно. З одного боку, житло повинно було бути по-сімейному затишним, а з іншого – просторим, щоб вистачило місця для виконання складних трюків. Саме цей об’єкт виявився ідеальним і прославився не менше, ніж задіяні у фільмі актори.

Щороку до котеджу приїжджають люди, щоб сфотографуватися на його фоні і забрати з собою чарівний дух улюбленої комедії. І це незважаючи на те, що будинок не є туристичним об’єктом. А ти хотів би побувати в ньому? Розкажи нам в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
3
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
4
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Що сталося з житлом Кевіна з фільму «Один вдома».