Як вибрати найкращий сервіс для заміни екрану iPhone


Розбили екран iPhone? Дитина втопила ваш девайс в унітазі? Телефон розрядився на морозі і не вмикається?

Зараз сервіси з ремонту iPhone є на кожному кроці. Але як вибратти найкращий? Редакція Популярне дає покроковий план пошуку правильного сервісу ремонту гаджетів. Більше корисної інформації можна знайти за посиланням

Копія або оригінал?
Головний принцип пошуку: вам потрібен сервіс, в якому поставлять оригінальний екран. Не погоджуйтеся на аналог, що б вам не говорили. Копії екранів збирають з найдешевших матеріалів. Проблема не тільки в тьмяному зображенні. У копії тачскрін гірше реагує на дотики – набирати текст значно складніше. Ви будете робити помилки і набирати текст значно довше.

Авторизований сервіс?
В авторизованому сервісі зроблять ремонт ідеально і дисплей буде точно оригінальним. Але за такий рівень сервісу потрібно добре заплатити – ремонт коштуватиме в 1,5-2 рази дорожче ніж у неавторизованих колег.

Приватний сервіс?
Неавторизовані сервіси не обмежені правилами Apple і можуть працювати набагато швидше. Вже є сервіси, де майстер приїжджає з інструментом в будь-яке місце і змінює екран у вашій присутності. Незважаючи на чутки, неавторизовані сервіси можуть поставити оригінал, тому потрібно бути дуже уважним.

Ціни в приватних сервісах можуть бути значно нижче, ніж у авторизованого. А відсутність маркетингової підтримки Apple змушує більше піклуватися про клієнтів. Але на жаль вибрати по справжньому хороший приватний сервіс дуже складно. Разом з порядними сервісами працює багато дилетантів і шахраїв. Так як же вибрати приватну компанію, яка замінить екран якісно?

Запитайте рекомендації
Запитайте своїх знайомих, може вони вже знають хороший сервіс. Запишіть сторіз в інстаграмі або пост в фейсбуці, і ваші знайомі або підписники порадять сервіс, в який зверталися самі. Ваші друзі не порадять поганий сервіс.

У пошукових системах в першу чергу зверніть увагу на карти. Інформація на картах модерується пошукачем. Якщо на сайті можна написати що завгодно, зробити будь-які відгуки, то на картах так зробити не можна. Щоб з’явитися на картах, сервіс проходить верифікацію, а відгуки може залишити тільки зареєстрований користувач.

Як вибрати кращий сервіс для заміни екрану iPhone?

Вибирайте сервіс на картах за наступними критеріями:

Зовнішній вигляд і розташування сервісу
Якщо сервіс знаходиться в підвалі або іншому непрезентабельному місці, то не варто туди йти. У хорошій компанії завжди є робота і витрати на офіс в ремонтному бізнесі займають малу частку від виручки. Тому дешеві офіси знімають в основному новачки або ті, у кого мало клієнтів.

Якщо є фото робочих місць – це хороший знак. У хороших майстерень по ремонту екранів iPhone завжди порядок. Чисті столи, інструменти і деталі не лежать на купі.

Відгуки
Оцініть кількість відгуків і загальний рейтинг. У компаній, які піклуються про свою репутацію є багато відгуків. Рейтинг повинен бути не обов’язково 5 балів – будь-яка компанія помиляється. Перевірте, як компанія відповідає на негативний відгук. Якщо вона відповідає ввічливо і намагається вирішити проблему клієнта – це дуже добре. Але якщо ви бачите, що сервіс не відповідає на негатив чи дає грубу відповідь – це поганий знак.

Проте компанія може накручувати відгуки. На картах визначити накрутку легко: в гуглі подивіться, де користувач залишав відгуки – якщо він залишив більше 30 відгуків по всій країні – цей сервіс користується накруткою.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як вибрати найкращий сервіс для заміни екрану iPhone