Для крутого дозвілля: як вибрати собі хорошу приставку і потім не кусати лікті


Пам’ятаю, як в середині 90-х в наше життя увірвались 8-бітні приставки Dendy, і всі дітлахи буквально збожеволіли у хорошому сенсі цього слова. Особисто у мене приставки вдома не було, але я не могла дочекатись моменту, коли піду до друга на 9-му поверсі і буду з ним рубитись в славнозвісне SuperMario.

Як зараз перед очима жовта касета, що вставлялась в приставку, а в голові музичка, яку не сплутаєш ні з чим. В ці моменти батьки могли бути злі, адже тато не міг подивитись по телевізору гру улюбленої футбольної команди, а мама пропускала чергову серію бразильської мильної опери.

На щастя, прогрес не стоїть на місці, і за 20 років багато чого змінилось. Вдосконалились і самі приставки: тепер їх хочуть мати вдома всі, а не лише діти задля ігор. Як не помилитись з вибором хорошого гаджету, розказує редакція Популярне.

Як правильно вибрати смарт ТВ приставку

Smart приставка – це ефективна, порівняно недорога заміна дорогого Smart TV останньої моделі. Вона може істотно розширити можливості старенького ЖК телевізора до функціоналу останніх «інтелектуальних» смарт моделей. Завдяки ній з’являються такі можливості:

– широкий вибір різноманітних каналів інтернет-телебачення;
– онлайн перегляд фільмів, телепередач без запису на зовнішні носії;
– користування ресурсами для розміщення відеофайлів;
– спілкування в соціальних мережах.

Приставка для ТВ

Ці та інші сервіси можуть бути доступні, якщо правильно вибрати необхідну смарт-приставку для телевізора на tv-pristavki.com.ua. Щоб не помилитися у виборі, не витратити на вітер чималі кошти, необхідно звернути увагу на наступні параметри майбутньої покупки:

1. Інтерфейс та з’єднання з телевізором
2. Вимоги до апаратного забезпечення, процесор, пам’ять, жорсткий диск
3. Операційна система: вибрати Android або Windows
4. Формати файлів, які підтримує приставка
5. Інтернет-з’єднання та як підключитися до мережі
6. Форма приставки: вибрати бокс або флеш
7. Спосіб електроживлення

View this post on Instagram

Приветики🖐😋 У нас не будет съёмок 2 дня, так как моя сестра уехала по работе 😔, но не на долго😌. И наконец-то, мы с друзьями нашли время поиграть в приставку😄🎮. Теперь я знаю чем мы будем заниматься эти дни 😏. . А вы когда-нибудь играли в Playstation🤔 если да, то пишите в комментариях какая ваша любимая игра😎😉 Или вам удобней играть на телефоне? И у вас есть интересные игры? Пишите под этим постом свои любимые игрульки😍🥰👻 #блог #блогер #игры #приставка #сонька #время #лето #каникулы #blog #blogger #playstation #weekend #friends #kherson #ukraine

A post shared by Кувандыкова Лиза (@kuvandykova_liza) on

Інтерфейс або з’єднання з телевізором

Перед придбанням гаджету треба буде уточнити тип роз’єму, передбачений на телеприймачі. Більшість сучасних TV забезпечені портом HDMI. Він забезпечує під’єднання смарт боксу і стійку трансляцію сигналу хорошої якості. Відсутність такого порту на старих ТВ означає, що включення здійснюється через VGA або AV. Тому смарт повинен мати відповідні «гнізда».

Вимоги до апаратного забезпечення або процесор, пам’ять, жорсткий диск

«Залізо» безпосередньо впливає на швидкість передачі сигналу, якість зображення на ТВ. Чим вище параметри процесора, пам’яті і жорсткого диска тим комфортніше сприйняття інформації. До недавнього часу оптимальним вважалися такі параметри: двоядерний процесор, 2 ГБ оперативної пам’яті, 8 ГБ жорсткого диска («вінчестера»).

View this post on Instagram

Портативную игровую приставку Nintendo New 2DS XL Weiß/Orange; 0,47kg; можно купить на computeruniverse по цене 97,47 € (7000 рублей). В России стоимость консоли составляет от 10 тысяч рублей. https://www.computeruniverse.net/ru/family/nintendo_new_2ds_xl_konsolen #купон на скидку для computeruniverse.net: FWANUVT #coupon for using on site computeruniverse.net: FWANUVT https://cubonus.ru – if you need help with #computeruniverse #computeruniversenet #computeruniverseru #компьютеруниверс #computer #компьютеры #компьютер #комплектующие #покупкакомпьютера #товары #скидки #купоны #ваучеры #бесплатнаядоставка #совместнаяпокупка #сп #coupons #покупки #Портативнаяприставка #игры #приставка #Nintendo #New2DSXL #2DSXL #Нинтендо #gameconsole #игроваяконсоль #игроваяприставка

A post shared by Купоны computeruniverse (@computeruniverse_coupons) on

Але на сьогодні цього може виявитися недостатньо. Додаткових апаратних можливостей зажадає OC Windows, яка починає конкурувати зі звичною на цих пристроях OC Android. Їх збільшені параметри будуть необхідні геймерам, захопленим «важкими» (вимогливими) відеоіграми.

Операційна система: вибрати Android або Windows

Яку систему вибрати, вирішувати покупцеві. Але більшість Smart пристроїв комплектується операційною системою Android. Однак конкуренцію їй все частіше становить ОС Windows. Обидва варіанти прийнятні, але під OC Android вже створено безліч зручних додатків, що постійно оновлюються ігор, тому її купують чатсіше. Іншим плюсом є менша вимогливість системи Android до «заліза», аЄ значить, велика швидкість обробки даних при рівних апаратних характеристиках.

View this post on Instagram

Незабываемые приключения Барри и полеты на реактивных ранцах ждут вас! Пулеметные реактивные ранцы, гигантские механические драконы и птицы с деньгами! Все это в легендарной игре о Барри Бифстроганове! Надевайте крутой ранец и узнайте, как далеко сможете зайти! Более 500 миллионов человек не могут оторваться от игры! Присоединяйтесь к ним, это БЕСПЛАТНО!ОСОБЕННОСТИ: ⚡ Летайте на самых классных реактивных ранцах в истории игр. ⚡ Уворачивайтесь от лазеров, ловушек и ракет. ⚡ Штурмуйте лабораторию, используя невероятные транспортные средства и огромные механизмы. ⚡ Получайте достижения и бросайте вызов друзьям. ⚡ Меняйте внешний вид, надевая смешные костюмы. ⚡ Используйте современные гаджеты и улучшения для транспорта. ⚡ Выполняйте сложные задания и повышайте ранг. ⚡ Испытайте свою реакцию в одно нажатие #видеоигры#игра#игрушки#игрушка#игры#играем#играшоут#играшаут#играет#игромир#играли#игрульки#играемся#приставка#онлайн#онлайнигры#поиграли#поиграть#поиграем#иксбокс#плейстейшн#геймер#инстаигры#инстаграманет#инстатаг#победа#москва#2019 Оставляй комментарий к этой игре

A post shared by G_gameing (@g_gameing13) on

Для більшої швидкості OC Windows, будуть потрібні більш просунутий процесор, велика оперативка, а значить більше витрат на придбання. Серед плюсів – розширений функціонал за рахунок офісного пакету, який дозволяє замінити звичайний ПК за деяким винятком.

Формати файлів

Існує безліч форматів зберігання і передачі даних, які при необхідності повинна читати смарт приставка. Це можуть бути MP4, WMV, MKV, WMA, DivX. Виробники зазвичай передбачають таку можливість, більшість смарт-приставок їх відтворюють. Але при покупці слід переконатися в присутності таких форматів для відтворення через телебачення.

Інтернет-з’єднання

Можливі два способи підключення до Інтернету: через Wi-Fi або інтернет-кабель RJ45. При наявності в будинку бездротового зв’язку з роутером краще підібрати смарт-приставку з вбудованим Wi-Fi адаптером і розташовувати її ближче до джерела сигналу, оскільки можливості її приймача обмежені. Smart приставки з Wi-Fi краще ловлять сигнал, при наявності зовнішньої антени. Кабельне включення в мережу передбачає наявність Ethernet порту, до якого приєднується відповідний кабель. Якщо такого немає, знадобиться LAN-USB адаптер, який підключається до USB, а до нього кабель RJ45.

Форма приставки: вибрати бокс або флеш

Smart приставки для TV можуть мати дві форми – флешка або бокс (коробка). За характеристиками вони в цілому співпадають, але є нюанси. Флеш-приставки більш компактні, підключаються до ТВ через USB, забезпечені Wi-Fi адаптером, мають меншу кількість додаткових роз’ємів, працюють переважно з сучасними ТВ приймачами.

Бокси, крім адаптера для бездротового підключення, оснащені LAN роз’ємом, можуть підключатися до телевізора через HDMI, VGA, AV, мають додаткові USB роз’єми. За рахунок більшого розміру часто забезпечені кращими апаратними властивостями, менше нагріваються. Можуть бути рекомендовані для власників старих телевізорів.

Спосіб електроживлення

У більшості випадків смарт приставки забезпечені блоком живлення для підключення в мережу з напругою 220V. Є аналоги, що отримують живлення від ТБ пристрій через USB з’єднання. Останній варіант краще, оскільки не вимагає виділення окремої розетки при великій кількості споживачів.

Якщо ці поради були тобі корисними, став лайк під постом та ділись з другом.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Для крутого дозвілля: як вибрати собі хорошу приставку і потім не кусати лікті