Чи зможеш ти відрізнити якісну річ від підробки?


Як правило, щоб зрозуміти, чи якісна перед нами річ, ми намагаємося її ближче розглянути, помацати, спробувати на ділі.

Ми в редакції задалися питанням: чи можливо розпізнати підробку лише за зовнішнім виглядом? Пропонуємо це перевірити.

Почнемо з простого. Чи зможеш ти відрізнити, на якій картинці справжній дуб, а де пластмаса?

Чи зможеш відрізнити натуральний шовк від синтетики?

Яка з цих намистин справжня перлина, а яка підробка?

Чи зможеш відрізнити англійську порцелянову тарілку від звичайної кераміки?

Як виглядає справжня шкіра?

На якій картинці матова помада MAC, а на який дешева підробка?

А лак? Який з них дорогий, а який дешевий?

Відрізниш срібло від залізного брязкальця?

На якій картинці натуральна шерсть?

І, нарешті, яке з цих кілець зі справжніми діамантами?

А ось як можна розрізнити підробку:

Дерево. Підробки бувають настільки якісними, що відрізнити натуральне дерево часом неможливо. Колір і текстура у справжньої деревини повинні бути більш глибокими. А ще можна просто постукати по поверхні – звук повинен бути глухий.

Шовк. У виробах з шовку нитки різної товщини, так як вони натурального походження. Також справжній шовк не мнеться і не електризується.

Перли. У натурального каменю не може бути ідеально рівної поверхні, вона пориста. Крім того, справжні перли мають явний перламутровий відблиск. Якщо піднести перлину до світла, то вона буде світитися ніжно-блакитним відтінком, на відміну від штучного каменю, який має зеленуватий колір.

Фарфор. Подивися на картинку ліворуч. Кераміка має явний глазурований відблиск на відміну від порцеляни. Вірний спосіб – піднести виріб до світла. Фарфор м’яко просвічує і навіть світиться, а кераміка ні. Є ще один давній спосіб: фарфор завжди дзвенить, навіть при легкому постукуванні.

Шкіра. Шкірозамінник (або екошкіра) має більш темний колір, який з часом тьмяніє; а її текстура має більш «витягнуту» форму на відміну від натуральної шкіри. Інший спосіб відрізнити натуральну шкіру – зігнути. При згинанні вироба зі шкіри на ньому утворюються «зморшки». А при розгинанні поверхня швидко повертається в початковий стан.

Помада. Як правило, матова помада дорогих фірм дійсно матова з перших секунд нанесення. У підробки після нанесення є відблиск.

Лак. Якісний лак завжди лягає рівно. Наскільки рівно ліг лак, можна зрозуміти по відблиску. Якщо він без «зазубрин», то покриття рівномірне.

Срібло. Справжній срібний виріб має чіткі, відшліфовані кордони і рівний колір. Метал буде з зазублинами, злиплими деталями і з плямами. Пам’ятай, що срібло, на відміну від заліза, не притягується до магніту. Якщо провести сріблом по шматочку крейди, то залишиться чорна смужка. І, головне, на срібних виробах завжди стоїть проба.

Шерсть. На вигляд вовняні волокна неоднакової товщини. Синтетика ж має рівні нитки і цільну структуру. Але головна відмінність натуральної шерсті в тому, що вона не створює статичної електрики і не видає неприємного звуку на відміну від синтетики.

Діамант. Через заломлення світла справжній діамант сяє яскраво і тільки відтінками сірого. Блискання всіма кольорами веселки – ознака підробки. І так само, як у будь-якої біжутерії, на виробі з діамантом стоїть проба.

Ну як, вдалося відрізнити оригінал від підробки? Ділись з нами враженнями у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Чи зможеш ти відрізнити якісну річ від підробки?