Крутіше Вовка з Уолл-стріт: як почати торгувати на фондових біржах США


Зізнаймося, багато хто з нас дивився легендарний фільм з Леонардо Ді Капріо «Вовк з Уолл-стріт». Після перегляду у моїх друзів в голові засідала лише одна думка: «Чорт забирай, на фондових біржах США набагато більше можливостей, ніж на наших фондових біржах, як же почати трейдити саме там, за бугром?”

View this post on Instagram

Волк с Уолл-стрит (2013) 18+ Жанр:преступление, комедия, драма, биография 1987 год. Джордан Белфорт становится брокером в успешном инвестиционном банке. Вскоре банк закрывается после внезапного обвала индекса Доу-Джонса. По совету жены Терезы Джордан устраивается в небольшое заведение, занимающееся мелкими акциями. Его настойчивый стиль общения с клиентами и врождённая харизма быстро даёт свои плоды. Он знакомится с соседом по дому Донни, торговцем, который сразу находит общий язык с Джорданом и решает открыть с ним собственную фирму. В качестве сотрудников они нанимают нескольких друзей Белфорта, его отца Макса и называют компанию «Стрэттон Оукмонт»… __________________________ Пишите в комментариях, смотрели фильм или нет, понравился или не понравился, будем обсуждать! 😊 А так же нажимай сохранить, чтобы не потерять! #leonardodicaprio #волксуоллстрит #леонардодикаприо #книги #фильмы #обзор #дом #обзоркниг #обзорфильмов #books

A post shared by Что угодно (@podborka.filmov.i.knig) on

Благо, під час карантину в одного з наших редакторів Популярне був час детальніше ознайомитись з цим питанням. Так, що він готовий поділитись новими знаннями та поділитись лайфхаками.

Як відкрити торговий рахунок

Порада номер один — для всі новачків, хто хоче зануритись у дивовижний світ торгівлі на фондових біржах США, рекомендуємо найперше почати з навчання. SDG Trade — одна з небагатьох спеціалізованих компаній з професійного навчання торгівлі на фондових біржах США: NYSE, NASDAQ і AMEX. За спиною у них — 14 років роботи, з компанією співпрацюють топові фахівці, програми навчання складені зі різними рівнями, є безліч індивідуальних online-курсів (що дуже актуально в наш час), щодня – брифінги перед торговою сесією.

Після ознайомлення та навчання можна переходити до етапу відкриття торгового рахунку на фондовій біржі https://sdg-trade.com/otkryt-schet

Аби відкрити рахунок для торгівлі акціями, необхідно звернутися до ліцензованого брокера або його представника, пройти реєстрацію, укласти договір і внести кошти на депозит. Важливо: підписання угоди в більшості компаній відбувається в електронному вигляді без необхідності приїздитив офіс, що економить час та дуже актуально в час карантину та пандемії.

Переваги відкриття торгового рахунку на біржах

  • ліцензоване програмне забезпечення та гарантія технічної надійності;
  • прямий вивід в маркет (direct market access);
  • величезний вибір фінансових інструментів;
  • компанія не зацікавлена в вашому «програші».

Чому ж не відкрити деморахунок на біржі? Чим торговий рахунок краще?

Зазвичай новачки допускають одну й ту ж помилку — починають торгівлю на фондових біржах США з відкриття деморахунків. Однак торгівля на деморахунках не дуже схожа на реальну торгівлю, а більше схожа на гру — вона не передбачає особливих ризиків і дуже часто спричинює так званий «гемблінг» — доволі активну бездумну торгівлю без вникання та аналізу, а часто і \ або з несерйозним ставленням до результату.

Такий підхід створює ілюзію, що на біржах все дуже легко і просто, чим і користуються недобросовісні компанії на forex та інших позабіржових організаціях, провокуючи юзера чимскоріше відкрити торговий рахунок.

Деякі люди підходять до цього більш серйозно — наприклад, відкривають демо рахунок у брокера, намагаються навіть здійснити спроби скласти та застосувати свою стратегію, але в кінці кінців все одно потрапляють в пастку.

Це пов’язано з тим, що демка не має у своєму симуляцію черги при виконанні ордерів, а також у деморахунків відсутня частина даних. Демо рахунок на фондовому ринку призначений виключно для знайомства і вивчення платформи. На додаток, при торгівлі на біржі демо рахунок не включає психологічний фактор, від якого в реальному житті не позбутися.

Тому всім свіжачкам у цій справі рекомендуємо все ж почати з навчання і перегляду онлайн-уроків, щоб не злити велику суму грошей в унітаз на початках.

Отже, ми розібрали початковий етап роботи на американських біржах і тепер знаємо, де і чому саме слід відкривати торговий рахунок. Коли на екрани тільки-но вийшов фільм “Вовк з Уолл-стріт” і почалось активне вивчення американського фондового ринку, подібних детальних інструкцій на території східної Європи було дуже мало в інтернеті.

Сподіваємось, ця стаття вам допоможе у новій справі, а старт на західних фондових біржах буде легким.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Крутіше Вовка з Уолл-стріт: як почати торгувати на фондових біржах США