12 найпростіших трюків, які зроблять твої фото на смартфон приголомшливими!


В інтернеті щодня з’являються поради і трюки для будь-якого випадку, а деякі з них настільки прості, що дивуєшся, як сам не додумався до подібного.

Редакція «Популярне» зробила добірку секретів від професіоналів про те, як робити вражаючі фотографії тільки за допомогою власного смартфона.

1. Гарнітура

Підключи свій пристрій до смартфону, відкрий додаток камери і натисни кнопку, щоб зробити знімок.

2. Підставка

Важко зробити селфі з декількома людьми відразу: або хтось не поміщається в кадр, або фотографуватися просто незручно. Та що тут говорити, навіть монопод не завжди виправдовує себе.

Що робити? Візьми пластикову карту, яка не потрібна тобі, і двічі зігни її так, щоб в один з вигинів можна було спокійно помістити телефон. Зроби знімок, використовуючи гарнітуру або таймер.

3. Маленька Земля

Використовуй різні додатки для додавання цікавих ефектів. Наприклад, додаток RollWorld може зробити мініатюрну Землю з будь-якого кадру.

4. Підводна зйомка

Зйомка під водою набагато зручніша зі смартфоном, ніж з камерою, і тобі навіть не знадобиться дорогий захисний чохол. Опусти телефон в порожній стакан, а стакан в воду, щоб зробити знімок.

Для справжніх підводних знімків можна надіти презерватив на смартфон.

5. Відбивач

Портретні фото іноді вимагають додаткового освітлення для більшої глибини і яскравості. Тобі підійде будь-яка поверхня, що відбиває.

Використовуй сонячний відбивач або просту фольгу. Світловідбиваючий матеріал допоможе освітлити темні області або додасть відблиски.

6. HDR

HDR – це технологія роботи з зображеннями і відео, діапазон яскравості в якій перевищує можливості стандартних опцій.

Функція HDR об’єднує кілька знімків різної яскравості. Це робить фотографії яскравішими і насиченішими.

7. Використовуй повітряну кулю

Тобі не потрібен дорогий безпілотник, просто прикріпи свій телефон до повітряної кулі.

Візьми велику кулю, наповнену гелієм. Ретельно прикріпи до неї свій телефон і прив’яжи довгу товсту нитку. А зробити знімок можна за допомогою таймера.

8. Макрозйомка

Макрозйомку досить складно проводити за допомогою смартфонів, але це легко виправити, якщо використовувати маленький саморобний об’єктив.

Лінзу можна знайти в будь-якому лазерному покажчику або кишеньковому ліхтарику. Прикріпи її до смартфону за допомогою шпильки і клейкої стрічки. Тепер ти можеш робити приголомшливі знімки!

9. Сонцезахисні окуляри в якості поляризаційного фільтра

Сонцезахисні окуляри позбавлять фото відблисків, допоможуть зробити воду яскравіше і отримати гарні знімки неба.

10. Додай відблиски

Тобі знадобиться шматок кольорового напівпрозорого паперу. Поклади його поруч з краєм об’єктива, щоб створити яскравий відблиск. Ти також можеш зробити цікавий ефект веселки.

11. Використовуй інші зображення

Твій смартфон допоможе створити унікальний колаж. Знайди в інтернеті відповідне зображення і приклади до нього смартфон. Цей фокус залежить тільки від твоєї уяви!

12. Невеликий трюк, який творить дива

Використовуй звичайний ластик для очищення камери телефону. Це дійсно допомагає!

Ці цікаві фокуси зроблять твої знімки незвичайними й ефектними. Нехай твої фото будуть креативними! А який трюк сподобався тобі найбільше? Розкажи в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

12 найпростіших трюків, які зроблять твої фото на смартфон приголомшливими!