Не радила б іншим господиням, якби не знала, наскільки хороший цей метод…


Кожна порядна господиня завжди слідкує за чистотою у домі. А ванна – то місце особливе! Аби зекономити час наших читачів, «Популярне» пропонує неординарні методи прибирання у ванній кімнаті. Спробуй, ти точно будеш у захваті!

Як позбутись вапняного нальоту

1. Дуже просто очистити душовий шланг. Достатньо помістити його у ємкість з окропом. Спосіб підходить і для хромованих, і для пластикових трубок! Після перебування в дуже гарячій воді наліт буде легко зніматися.

Також можна помістити трубку в оцет. Для кращого ефекту загорни насадку в пакет з оцтом і залиш на годину. Після ретельно промий.

2. Щоб очистити важкодоступні місця, використовуй харчову соду і стару зубну щітку. Нанеси пасту з соди і води на брудне місце, злегка потри щіткою.

3. Якщо вапняний наліт є на стінках ванни або раковини, на допомогу знову прийде оцет. Змочи у ньому ганчірку та поклади її на проблемні місця. 30 хвилин, і сліду від нальоту не залишиться!

4. Вапняний наліт на стінках душової кабіни – річ не з приємних, та вихід є! Розчини у воді пральний порошок, додай оцет і протри цим забруднення.

Як почистити унітаз

Жовтий наліт на унітазі – теж не проблема! Залий унітаз оцтом на ніч, а вранці він здивує тебе чистотою. Навіть не доведеться нічого терти!

Як почистити кран

Тут у пригоді стане презерватив чи повітряна кулька з оцтом, розведеним із водою. Одягни його на кран та залиш на декілька годин. Нальоту як не було!

Наші способи прості, але надзвичайно дієві. А головне – ніякої хімії. Їх оцінить кожна хазяйка, тому ділись з подругами корисними лайфхаками!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не радила б іншим господиням, якби не знала, наскільки хороший цей метод…