Як правильно поставити ліжко у домі.


Ліжко – серце нашої спальні, адже в ньому ми проводимо третину свого життя. Від того, наскільки комфортним буде сон, залежить наше здоров’я, працездатність і в кінцевому рахунку благополуччя.

Якщо ти спиш достатьно, але прокидаєшся втомленим, якщо порушилося здоров’я, не ладиться кар’єра, зверни увагу на те, де і як розташоване твоє ліжко.

Щоб збільшити позитивну енергетику, зробити твій сон здоровим і приємним, редакція «Популярне» пропонує скористатися багатовіковою мудрістю даоських майстрів, що відбилося в практиці феншуй.

Як поставити ліжко

Правильне розташування ліжка в спальні – це 30% хорошої енергетики приміщення, що впливає на здоров’я, працездатність і навіть потомство. Є кілька основних правил, дотримання яких дозволить уникнути неприємностей.

1. Дзеркало біля ліжка

Великої шкоди спальні приносять дзеркала, вони ведуть до руйнування любові і шлюбу. За законами фен-шуй, дзеркало не повинно висіти над узголів’ям і в дзеркалі не повинні позначатися сплячі. Дзеркала подвоюють негативну енергію, яку несуть гострі кути предметів, що знаходяться в кімнаті.

Дзеркало не повинно висіти і напроти дверей в спальню: так воно буде посилати назад всю спрямовану в кімнату енергію.

Крім того, в нічний час буває не дуже приємно побачити своє відображення в дзеркалі: світлотіні грають з нами в неприємні ігри, лякаючи людей і створюючи страшні образи.

2. Ліжко ногами до дверей

Якщо спати ногами до дверей, через двері можуть витікати енергія, яка необхідна для відновлення. Тому людина прокинеться не відпочившою, а, навпаки, втомленою. Постійний такий стан може приводити до неврозів і безсоння.

3. Ліжко під масивними предметами

Не можна розміщувати над ліжком кондиціонер, масивні полки та інші елементи декору, які своєю вагою будуть тиснути на сплячих. Сон під такими предметами буде дуже неспокійним і тривожним, після пробудження буде відчуття втоми і розбитості.

4. Узголів’ям до вікна

За феншуй розташування ліжка в зоні вікна строго заборонено, так як у людини не буде опори і захисту, в ролі якої виступає стіна. Це може привести до проблем в роботі, особистому житті, появи хронічних захворювань.

5. Узголів’ям до ванної або кухні

Знавці феншуй вважають таке розташування вкрай несприятливим через комунікацій, які проходять в кухні і ванній кімнаті. Ванна, унітаз, раковина – предмети, через які витікає вода, разом з якою буде витікати твоя життєва енергія.

До речі, важливе не тільки розташування ліжка, а й його якість. Великий вибір двуспальних ліжок ти можеш знайти в інтернет магазині https://welovemebel.com.ua/.

Подбай про друзів – поділися з ними цими секретами у соцмереажах!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

1
1 point

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
2
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
4
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як правильно поставити ліжко у домі.