Почистити праску від пригорілого простіше, ніж ти думаєш


Якщо праска забруднилася, прасування перетворюється на суцільне покарання. Раптово з’являються плями, зіпсований одяг, неприємний запах. Ця біда зовсім тобі не потрібна.

Скористайся нашими порадами і проведи ретельну чистку праски. Виконати її легко, крім того, кришталева чистота праски і улюблених речей того варті. Вибирай спосіб, який тобі до вподоби.

Як почистити праску

Використання солі

1. На прасувальну дошку поклади бавовняну тканину або паперовий рушник – те, що потім не шкода викинути.

2. На тканину насип столову ложку солі. Особливо добре метод працює з морською сіллю.

3. Ввімкни праску на максимальну відмітку, повністю вимкни пар.

4. Прасуй посипаний сіллю рушник без сильного натиску. Бруд поступово прилипне до солі, а праска таким чином повернеться до свого первісного стану.

Використання солі та оцету

1. Оцет і сіль в рівних частинах змішай в каструлі й постав на середній вогонь до повного розчинення солі. Оцет не повинен закипіти. Запах буде не дуже приємний, але його здатність очищувати поверхні ти оціниш.

2. Дай суміші трохи остигнути, а тим часом одягни рукавички, щоб захистити руки. Старою ганчіркою, просоченою розчином, акуратно протри поверхню підошви праски. При необхідності використовуй щітку для позбавлення від найстійкіших плям.

3. Після чистки простри праску, видаляючи залишки розчину. Потім випрасуй стару тканину, аби повністю впевнитись у тому, що праска чиста.

Використання хімічних засобів для очищення

1. Повністю вилий воду з праски.

2. Ввімкни праску, постав регулятор на режим нагрівання для бавовни.

3. Візьми товсту бавовняну тканину, поклади на прасувальну дошку і нанеси на неї засіб для очищення.

4. Прасуй тканину круговими рухами. Вимкни праску і дочекайся її охолодження. Перевір чистоту парових отворів і всієї підошви, при необхідності видали залишки бруду і миючого засобу.

Очищення парових отворів праски

1. Для очищення парових отворів потрібно змочити в оцтово-сольовому розчині ватну паличку і, вставивши її кожен отвір, прокрутити.

2. Так видаляється весь бруд.

3. Після процедури варто зробити те ж саме, тільки чистою сухою паличкою, аби забрати сліди оцту.

Інші способи очищення праски

1. Один з популярних способів – очищення содою. Соду змішай з водою до пастоподібної консистенції. Це засіб нанеси на ганчірку, після чого нею протри підошву праски. Після очищення видали залишки соди чистою ганчіркою.

2. Дистильована вода з оцтом в рівних частинах заливається в резервуар праски. Після цього потрібно нагріти праску і ввімкнути пар. Далі протягом кількох хвилин варто прасувати будь-яку бавовняну тканину. Після цього розчин з резервуара вилий, а підошву протри чистим рушником.

3. Зубна паста також може використовуватись для очищення праски. Невелику її кількість нанеси на поверхню. Після цього пасту витри чистою ганчіркою. Ввімкни праску, розігрій і попрасуй нею стару тканину. Ось і все!

Нехай у тебе в домі завжди панує чистота і порядок. Розкажи своїм друзям про ці способи очищення праски, така інформація нікому не завадить!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Почистити праску від пригорілого простіше, ніж ти думаєш