Чистка каструль без хімії: ефективний народний метод (так робили наші бабусі)


Кожна господиня знає: навіть регулярне миття каструль не дає гарантії їх ідеальної чистоти. Іноді потрібні радикальніші заходи. Класика жанру – чистка каструль за допомогою виварювання.

Багато хто скаже, що цей спосіб давно застарів. Зараз так багато миючих засобів, які на раз впораються з будь-яким нальотом. Це правда, але народні методи не поступаються, а часто перевершують всі сучасні винаходи. До того ж вони набагато безпечніші для здоров’я.

Як почистити каструлі вдома

Взяти обмилки (у кожному домі знайдуться такі), додати 150 г кальцинованої соди. В оригінальному рецепті радять взяти господарське мило. Деякі ллють канцелярський клей, але ми не радимо.

Обмилки натерти на крупну тертку, поставити на повільний вогонь і разом з содою довести до повного розчинення. Отриманий розчин перелити в виварювання і кип’ятити посуд приблизно 1-1,5 години.

Одягти товсті гумові рукавички. Радимо за допомогою толкачки для картоплі в формі зигзагів дістати каструлі. Можна не повірити потім своїм очам — каструлі блищать, немов нові.

Очищення решіток витяжки від жиру — заняття малоприємне. Дорогі очисники із завданням справляються, але не до кінця. Пропонуємо опустити грати на кілька хвилин в розчин, і жир зникне.

Навіщо витрачати гроші і зусилля на хімію, яка показує посередні результати, так ще й шкодить здоров’ю. У наших батьків все сяяло чистотою і без них. Радимо вам теж спробувати саморобний розчин для чищення каструль.

Раніше ми розповідали, як почистити праску.

А також говорили, як зробити медичну маску своїми руками.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
5
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Чистка каструль без хімії: ефективний народний метод (так робили наші бабусі)