Ось чому я швидко зняла з холодильника всі старі магніти! І ти так зробиш, запевняю…


Напевно, кожен з нас хоч раз в житті з подорожі привозив магнітик на пам’ять та після поїздки гордовито чіпляв його на холодильник. Згодом на його дверцятах стає мало вільного місця, та й виглядає це неестетично і наліплено.

Насправді існує безліч способів оновити старий холодильник, не завішуючи кожен його квадратний сантиметр магнітиками. І сьогодні редакція «Популярне» розкаже про це детальніше.

Як оновити холодильник

Грифельна дошка
Молодь, яка слідкує за останніми тенденціями дизайну інтер’єру, обирає грифельні дошки на холодильник. Вони бувають різних кольорів та форм. Як чудово йти на кухню зранку, знаючи, що там на тебе чекає ніжне послання від твоєї другої половинки!

Фотографії
Чудово прикрасити старий холодильник допоможуть… спогади! Роздрукуй фото з найяскравіших моментів життя, чудових подорожей, важливих подій. Гарна ідея для тих, хто любить згадувати хороше.

Шпалери
Якщо після ремонту залишився рулон-другий шпалер, але застосувати їх нікуди, рекомендуємо оновити ними старий подряпаний холодильник чи посудомийну машинку.

Фарбування
Найпростіший спосіб — пофарбувати холодильник у новий колір відповідно до відтінків кухні. Тільки не забудь, що перед цим треба ретельно підготувати поверхню побутової техніки.

Декупаж
Така техніка вимагає терпіння та посидючості, але, повір, результат приємно здивує і всіх домашніх, і гостей.

Рамочки
Для тих, хто цінує моменти життя — оздоблення холодильника за допомогою фотокарток у металевих рамках різних форм та розмірів.

Корки
Не викидай винні корки після чергового застілля! За допомогою цього «непотребу» можна дуже мило оформити старий холодильник чи стіну.

Яскрава наліпка
Напевно, найшвидший та найпрактичніший спосіб оновити старезний холодильник. Різноманіття наклейок дозволяє підібрати необхідний візерунок під будь-який інтер’єр.

Дзеркало
Незвичайне дзеркало на холодильнику не лише зробить його оригінальним, а ще й візуально розширить кухню. Такий елемент декору виконує ще й практичну функцію: для деяких це буде стимулом не відчиняти дверцята холодильника після 18!

Як бачиш, варіантів оновлення старого, подертого холодильника — хоч греблю гати, лиш встигай усе реалізовувати. Гостям навіть у голову не прийде, що цій побутовій техніці не рік-два, а більше 30!

Сподобались ідеї? Тоді швидко розкажи про них своїм друзям,

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось чому я швидко зняла з холодильника всі старі магніти! І ти так зробиш, запевняю…