Завдяки цим 5 хитрощам твоя пральна машина завжди буде чистою! І від плісняви ні сліду…


Наші бабусі, певно, і мріяти не могли про таке благо людства – пральну машину-автомат. Думаю, якщо сказати їм тоді про те, що прання може приносити задоволення, вони б щиро здивувались.

На щастя, ми живемо у сучасному світі, де одночасно із пранням можна зробити безліч справ. Та от лишенько, нещодавно я помітила неприємний запах з барабану своєї машини! Ще й нагрівати воду вона стала повільніше, що суттєво відобразилось на збільшенні циклу прання.

Це мене дуже занепокоїло. Але, розібравшись у справі, я зрозуміла – прийшов час чистки!
Добре вивчивши інструкцію і переглянувши безліч відео, як очистити пральну машину-автомат від бруду, я переконалася, що очистки потребують практично всі елементи машини: від барабана до зливного фільтра.

Редакція «Популярне» підготувала для тебе 5 бездоганних трюків, тому забруднення пральної машинки більше не буде для тебе проблемою. Швидко, чисто і дуже зручно!

1. Дверцята машинки

Після прання мокрою залишається не лише білизна, але й дверцята машинки. Намагайся завжди тримати машину відкритою, щоб через підвищену вологість в ній не завелася пліснява.

2. Чистка манжетів (ущільнювальної гуми)

В ущільнювальній гумі машинки любить накопичуватися бруд і цвіль, тому її потрібно особливо ретельно вичищати. Зробити це можна за допомогою будь-якого миючого засобу або соди.

Якщо в твоїй машинці накопичилося занадто багато цвілі, яка до того ж виділяє неприємний запах, потрібно використовувати сильнодіючі миючі засоби. Однак зверни увагу, що використовувати засоби, що містять хлор, небажано, це може призвести до деформації гуми.

Для очищення нанеси на губку трохи засобу. Акуратно потягни гуму на себе і протри металеву частину корпусу. Таким же чином почисти і сам манжет. Будь обережна і не тягни гуму занадто сильно, щоб не пошкодити!

3. Чистка барабана від накипу

Видалити накип в барабані можна дуже простим, зате сильнодіючим способом. Накип складається з солей магнію і кальцію, а тому впливати на нього потрібно органічними або неорганічними кислотами. І такі кислоти є в кожному домі. На допомогу прийдуть звичайний оцет або лимонна кислота.

Найпростіший спосіб з використанням лимонної кислоти. Тобі знадобиться від 1 до 6 пачок. Скільки саме використовувати, залежить від об’єму пральної машини і ступеня її забруднення.

Додай засіб у відсік для прального порошку і запусти машину в режимі максимальної температури і часу роботи.

4. Чистка лотка

Витягни лоток, дій згідно з інструкцією для твоєї моделі пральної машини. Потім позбудься старих відкладень порошку за допомогою будь-якого миючого засобу, протри відсік начисто.

Для видалення іржавого нальоту скористайся сумішшю оцту і соди. Намочи контейнер цим розчином і залиш його на декілька годин.

5. Очищення зливного насосу

Якщо сильно занедбати фільтр, машина рано чи пізно відмовиться зливати воду, через що вода може прорватися назовні. На щастя, чистити фільтр пральної машинки дуже легко.

Для цього відкрий доступ до фільтру. Він, як правило, знаходиться в нижній частині корпусу. Однак, перш ніж відкручувати кришку, підклади на підлогу рушник і підстав під злив ємність для збору води.

Відкрути кришку проти годинникової стрілки і дістань з отвору все сміття: це можуть бути монетки, волосся, шерсть, зубочистки й інші дрібниці. Протри отвір, закрий його і встанови декоративну панель на місце.

Дотримуйся цих простих рекомендацій, і твоя пральна машина буде як нова, а білизна після прання буде чистою, свіжою і ароматною.

Сподіваємось, тобі були корисні ці поради. Нехай процес прання буде легким і комфортним.
Ділись з друзями нашими секретами!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Завдяки цим 5 хитрощам твоя пральна машина завжди буде чистою! І від плісняви ні сліду…