Круті ідеї, як зробити ванну кімнату просторішою та вмісткою


Ніде правди діти, багатьом з нас на пострадянському просторі дістались від родичів маленькі квартири (хрущовки, малосімейки) часів СРСР з крихітними, часто об’єднаними санвузлами. Однак маленький санвузол – далеко не вирок. Дизайнери просто обожнюють ванні кімнати 3-5 кв. м, адже якщо підключити фантазію, то таку площу можна шикарно облаштувати.

Корисними будуть вбудовані шафи, продумана система зберігання і сантехніка нестандартних розмірів. Ми підготували 10 ідей, як облаштувати маленьку ванну кімнату.

Оформлення ванної кімнати

Якщо для раковини місця не знайшлося, розмісти її над ванною. Зручно вмиватися, в процесі прийняття ванни на неї можна класти різні засоби гігієни.

Облаштуй ванну по типу кухні: вбудована техніка, стільниця… Дуже зручно і багатофункціонально!

У нас прийнято залишати навколо унітазу зазори. Але набагато раціональніше використовувати доступний простір для шафок.

Так пральна машина лаконічно вписується в інтер’єр.

Найчастіше душова кабіна займає місця рівно стільки, скільки і ванна. Тому рекомендуємо тобі не купувати кабіну, а просто спорудити хороший злив і перегородку. Це зараз дуже актуально і давно поширено в Європі.

Багатофункціональні меблі – твоє все.

Стильний мінімалізм дуже добре підходить для маленької ванної кімнати. Головне – правильно зіграти в підборі кольоріі.

Використовуй прозорі душові кабіни, щоб візуально збільшити простір. А також ховай все дрібні речі в тумбочки і шафки.

Вже давно ніхто не використовує в маленьких ванних раковини з підніжками і унітази з бачками. Це місце набагато раціональніше використовувати для тумбочок або табурета.

Облаштовуй ванну кімнату тим, що тобі необхідно. Наприклад, якщо в передпокої стоїть величезний шафа для всяких домашніх речей, то зовсім не обов’язково обставляти ванну шафками. Головне правило для маленьких площ – не захаращувати.

Якщо ж ти не плануєш найближчим часом капітальний ремонт ванної кімнати, але вона тебе не дуже влаштовує, просто переглянь всі речі і сантехніку в ній. Позбудься зайвого.

А для полиць або шафок можна використовувати невелику драбину або піддони. Зараз є дуже багато ідей для переробки простих і красивих речей в дизайнерські меблі. До того ж, зараз дуже популярний тренд на екологічність та повторне використання вже уживаних меблів.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Круті ідеї, як зробити ванну кімнату просторішою та вмісткою