Як навчитись грати на гітарі вдома (Ось з чого необхідно почати).


«Скільки потрібно часу, щоб навчитися грати на гітарі?» Це питання виникає практично у кожного, хто вперше бере інструмент в руки. Багато хто вважає освоєння гітари непосильним завданням, на яке йдуть довгі роки. Це дійсно так, але лише за умови,  якщо ви хочете володіти інструментом на професійному рівні.

Як навчитись грати на гітарі

Навчитися грати на гітарі прості твори досить легко, якщо запастись терпінням і витратити на це хоча б пару тижнів, займаючись по годині на день. Якщо вчитесь грати з нуля, вам обов’язково знадобиться чиясь допомога.

Заняття з репетитором – найкращий варіант, якщо ви налаштовані займатися цим серйозно. Під час карантину навчитись грати на гітарі можна, навіть не виходячи з дому. Олексій Бірук — викладач класичної, акустичної та електрогітари. Форма занять  індивідуальна. Доступна також дистанційне навчання по Skype. Записатись можна на сайті https://solomriya.com.ua/obucheniye/gitara.


Що ж все-таки потрібно для того, щоб навчитись грати на гітарі?
1. Гітара.
2. Бажання. Це найголовніше!
3. Час для занять. (Тренуватись бажано щодня)
Як бачите, нічого надприродного!

Як вибрати гітару?

1. Вирішіть: яку ви хочете гітару: акустичну, класичну або електро. Найбільш бюджетний варіант  акустична гітара з металевими струнами. Класична або електрогітара хорошої якості коштують дорожче.

2. Не бійтеся брати не нову гітару: час такий інструмент не псує. Але тут вам потрібен буде людина, яка перевірить, чи інструмент придатний для користування. Не переживайте щодо подряпин, вони ні на що, крім зовнішнього вигляду, не впливають взагалі.

При покупці не варто гнатися за дешевизною: чим дешевше, тим гірше якість.

Як налаштувати гітару?
Ще років 10 тому це було величезною проблемою для новачків: доводилося шукати сусіда або друга, який розуміється на цьому. Зараз же з’явилася величезна кількість програмних тюнерів для смартфонів і комп’ютерів. За допомогою мікрофона тюнер вловлює звук гітари, і підказує, яка нота звучить. Вам залишиться лише повернути кілочок в потрібну сторону, в залежності від того, хочете ви зробити ноту вище або нижче. Купувати тюнер на початковому етапі не потрібно.

Уміння грати на гітарі складається з двох частин:
1. Здатність з легкістю швидко притискати струни лівою рукою.

2. Здатність ритмічно смикати струни (або бити по них) правою рукою.
Слід починати вчити акорди, паралельно пробуючи свої сили в нескладному переборі по струнах. При доступі до інтернету можна скачати акорди, а також таби, які підкажуть, як ставити пальці, формуючи гру перебором.

Чи можна навчитися грати на гітарі самостійно?
Так! Тому підтвердження  безліч відомих на весь світ гітаристів, наприклад, Ерік Клептон, Джимі Гендрікс, Ноель Галлахер, Джиммі Пейдж, Бі Бі Кінг, які досягли успіху завдяки наполегливій самостійній роботі.
Якщо ви думаєте «я ніколи не зможу грати на гітарі так, як улюблений музикант», спробуйте подивитись на ситуацію під іншим кутом. Всі роблять помилки і постійно розвивають свої навички. Відомі гітаристи і звичайні учні перебувають на одному шляху, але в різних його точках. Немає меж досконалості. Не варто гнатися за кимось, знайдіть своє звучання і розвивайтеся в ньому.

 

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
6
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
3
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як навчитись грати на гітарі вдома (Ось з чого необхідно почати).