Як круті купальники Victoria’s Secret виглядають на звичайних жінках.


Компанія дівчат вирішила відтворити фотосесію моделей Victoria’s Secret, зроблену в рамках рекламної кампанії на пляжі Малібу, щоб показати, як купальники цього бренду сидять і виглядають на звичайних людях.

Дівчата повторювали рухи і пози моделей. Вони хотіли донести до громадськості наступний меседж: «Не кожна може працювати з найвідомішою в світі компанією з продажу жіночої білизни. Чи не кожна може стати знаменитою і затребуваною в світі моди. Але, незважаючи на це, ти не повинна відчувати себе нижче як жінка».

Шерідан: «Щоб носити купальник, не обов’язково виглядати як намібійської модель Бехаті Прінслу. Робіть те, що приносить вам радість, і все буде добре».

Крістін: «Важко бути об’єктивною в питанні оцінювання своєї зовнішності — так що якщо хтось робить тобі комплімент, йому слід вірити!»

Лара: «Не все з нас моделі, але світ — це подіум для кожної з нас».

Еллісон: «Я думаю, кожна дівчина повинна коли-небудь сфотографуватися в купальнику на пляжі. Це забавний досвід, який допомагає позбутися від невпевненості в собі».

Кірстен: «Відфотошоплена шкіра і відсутність жиру не роблять тебе красивою, красивою робить впевненість в собі і сяйво зсередини».

Ніна: «Не порівнюйте себе з моделлю. Лише деякі з нас мають модельну зовнішність».

Хтось скаже: «Займайся собою і будеш виглядати так само, як ангели Victoria’s Secret». Так, займатися собою потрібно: харчуватися здоровою, смачною і правильної їжею, займатися спортом або просто робити зарядку, носити красивий і одночасно практичний одяг, піклуватися про особисту гігієну, правильно використовувати засоби декоративної косметики…

Але не потрібно під час самовдосконалення уподібнюватися комусь. Хто придумав ідеали? Де сказано, що потрібно їм слідувати? Якщо ти виглядаєш не так, як Тайра Бенкс, Хелена Крістенсен, Карен Мюлдер або Даніела Пештова, це не означає, що ти неприваблива.

Хтось народжується з тонкою кісткою, хтось з масивною; з горбинкою в носі або кирпатим маленьким носиком; довгими або короткими ногами; з певною конституцією тіла. І якщо перше беруть в моделі, а другу ні, це не означає, що з ними щось не так.

Індустрія моди жорстока і непередбачувана. І зовсім не потрібно робити собі пластичну операцію, щоб вважатися модною і красивою.

Досить усвідомити, що кожна представниця слабкої статі прекраснатільки тому, що вона жінка. Ти згодна з цим? Напиши в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як круті купальники Victoria’s Secret виглядають на звичайних жінках.