Мама приїхала з Італії і просто змусила нас встановити біде. Ми з чоловіком натішитися не можемо!


Дотримання правил гігієни — це запорука міцного здоровв’я. Це відомо кожному, адже, ще починаючи з дитячого садка, нас вчили мити руки перед їжею і після інших базових речам. І сьогодні ми вирішили торкнутися дуже інтимного питання — походу в туалет.

Все більшу популярність на наших просторах набирає туалетне таке пристосування, як біде. В Європі біде є практично в кожному будинку, це вважається нормою. Ми вирішили розібратися, чи потрібно встановлювати біде. Що це: забаганка багатіїв або необхідність для здоров’я?

Як користуватися біде

Перш ніж перейти до його використання і оцінити переваги, давай поговоримо, що ж це за дивне пристосування. Біде — це сантехнічний пристрій, схожий на унітаз, але оснащений спеціальним фонтанчиком. Пристрій призначений для гігієнічних процедур після відвідування туалету. З крана біде під напором подається вода, якою омиваються геніталії.

По суті, це альтернатива туалетному паперу. Правила використання говорять, що потрібно скористатися біде після відвідування туалету, щоб очистити геніталії. Але користуватися ним потрібно не кожен раз, а тільки після того, як справив велику нужду. Вважається, що потрібно сідати обличчям до змішувача (оп, нежданчик!), але це не канон. Тут важливо діяти, як зручно тобі.

Пристрій спрощує процедуру омивання, допомагає підтримувати особисту гігієну і зменшує ризик розвитку бактерій в області геніталій. Дуже зручне таке пристосування для людей з обмеженими можливостями, а також для людей похилого віку. Головна перевага — багатофункціональність, практичність і простота використання.

Це більш м’яка процедура, ніж протирання сухої папером, вона не травмує шкіру і не викликає роздратування.

Користуватися пристроєм буде набагато зручніше жінкам після пологів, людям після операцій або тим, хто страждає синдромом подразненого кишечника. Шкіра в цьому місці дуже ніжна, з величезною кількістю нервових закінчень, тому сухий папір може дратувати її і викликати дискомфорт, на відміну від біде.

Одна з головних переваг біде — чистота рук. Так, саме так. При витиранні папером на руках можуть залишатися фекальні бактерії, а потім переноситися на інші предмети. Обмивання допомагає не тільки ефективно очистити сідниці, але і залишити руки чистими. До того ж після використання біде залишається приємне відчуття свіжості і чистоти.

Порятунок при геморої

При геморої та інших запальних захворюваннях краще використовувати біде. Дослідження, проведене в 2011 році, довело, що струмінь теплої води допомагає позбутися від дискомфорту в області ануса так само, як повноцінне прийняття ванни. До того ж вода стимулює кровообіг в цій зоні і допомагає запобігти появі нових гемороїдальних вузлів.

Жіноче здоров’я

Не можна з упевненістю сказати, що біде допомагає запобігти появі інфекцій піхви. Регулярне використання біде дозволяє підтримувати чистоту статевих органів під час менструації і після статевого акту. Однак часте використання все ж може вплинути на природну мікрофлору і привести до вагінальних інфекцій. Так що все повинно бути в міру.

Економія і екологічність

Наявність біде дозволяє економити туалетний папір. Мало того, що це плюс для сімейного бюджету, так ще й непоганий вклад в захист навколишнього середовища. При виробництві одного рулону туалетного паперу використовується приблизно 140 літрів води і близько 0,5 кілограмів деревини. При цьому біде споживає всього півлітра води за один раз.

Як бачиш, переваг безліч: як гігієнічних, так і естетичних. З таким пристроєм походи в туалет стануть комфортніше. Люди в усьому світі оцінили переваги біде і активно ним користуються.

Так що наступного разу, плануючи ремонт у ванній, обміркуй установку біде. Повір, ти не пошкодуєш!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
3
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Мама приїхала з Італії і просто змусила нас встановити біде. Ми з чоловіком натішитися не можемо!