Ось як виглядав найнезвичайніший показ на Паризькому тижні моди. Витівка кутюр’є вразила публіку!


Багато що з того, що відбувається в світі високої моди для більшості з нас здається справжнісіньким маренням божевільного. Іноді здається, що покази іменитих кутюр’є проходять виключно з метою шокувати публіку, а не продемонструвати роботу майстра.

Іноді хочеться навіть пожаліти моделей, яким доводиться служити живими манекенами і прогулюватися туди-сюди по подіуму в абсолютно фантасмагоричних костюмах. Однак витівки знаменитого Ріка Оуенса виділяється навіть на тлі екстравагантних витівок його побратимів по цеху!

У екзотичного на вигляд чоловіка серед предків індіанці-апачі. Модельєр особисто зізнавався, що намагається принести в свої дефіле драму і напруга. Оуенс обожнює провокувати публіку, але при всьому цьому поважає простоту і цінує мінімалізм.

Кожен показ Ріка стає для публіки справжнім шоу. Ось і тут улюблений модельєр журналу Vogue залишився вірним собі. Глядачі на Паризькому тижні моди затамували подих, а потім ахнули від подиву. Чоловік випустив на подіум манекенниць, «одягом» для яких служили професійні гімнастки!

Моделі виходили на подіум у високих гладіаторських сандаліях-калігі і байкерських чоботях. Публіка окремо відзначала, що, незважаючи на всі складнощі показу, дівчата примудрялися утримувати на обличчях спокійий і зосереджений вираз.

Сам Рік охоче розповів журналістам про первинне бачення шоу. «Жінкам властиво всіляко підтримувати жінок», — пустився в пояснення метр. Судячи з усього, Оуенс таким чином алегорично зобразив жіночий світ, використовуючи всі можливості свого мистецтва.

Нижче ти зможеш побачити той самий показ, який навіть зараз, через кілька років, з невимовним подивом згадує публіка. Критики, повагавшись, назвали ідею модельєра концептуальною. Мабуть, кращого визначення для такої ескапади не можна було підібрати!

Якщо тебе здивував цей показ, впевнені, що він викличить шок і у твоїх друзів. Ділись посиланням з приятелями!

 

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось як виглядав найнезвичайніший показ на Паризькому тижні моди. Витівка кутюр’є вразила публіку!