Як зробити вишнівку в домашніх умовах: ідеальний рецепт


Якщо ти коли-небудь був у Львові, то бачив, які черги тлумляться під уже культовою мережею закладів “П’яна вишня”. Вишнівку люблять всі: і чоловіки, і жінки! Настав червень, тому саме час відбирати самі соковиті, найсолодші ягоди і готувати з них наливку самому.

До процесу слід підійти відповідально. Розбавити сік горілкою і залишити на 2 дні — це для лінивих та квапливих. Приготування справжньої наливки — ціле мистецтво, неспішна справа, розрахована на кілька тижнів.

Цей рецепт вишневої наливки оцінять ті, хто отримує задоволення від процесу створення і розуміє культуру вживання напою. Наливка виходить надзвичайно насиченою і ароматною. За відчуттями приблизно градусів 25-30, але і міцність, і солодкість такого роду напоїв легко регулювати, додаючи або зменшуючи кількість цукру, води або горілки.

Невелике уточнення: ягоди для наливки повинні бути стиглими, без гнилі. Горілку слід брати перевіреної якості, можна замінити і розведеним спиртом. А ось вода для наливки повинна бути виключно чистою, ні в якому разі не кип’яченою.

Вишнева наливка

Інгредієнти:

  • 3 кг вишні
  • 2,5 л горілки
  • 500 г цукру
  • 2 л чистої води

Приготування

1. Помий вишню, перебери, видали хвостики. Кісточки видаляти не потрібно. Засип ягоди в банки по плічка.

2. Залий ягоди алкоголем, щоб вони були злегка покриті рідиною. Закрий банки пластиковими кришками і прибери в темне місце на 2 тижні. Не забудь приклеїти стікер з датою!

3. Через 2 тижні рідину злий в окрему тару, закрий і залиш на зберігання. Вишні в банці засип цукром і добре струсни. Банки поверни в темне місце на 2 тижні.

4. Ще за 2 тижні солодкий сік, що виділився з вишень, злий, додай до первинного алкогольного продукту.

5. Вишні в банках на цей раз залий водою. Банки залиш в тому ж темному місці ще на 2 тижні. По закінченню рідину проціди, додай до раніше зцідженого, змішай. Зберігати наливку потрібно в щільно закупореній скляній тарі.

Ніде правди діти, вишнівку особливо оцінять жінки. Напій з помірною солодкістю і вираженою кислинкою стане приємним супроводом душевних посиденьок довгими літніми вечорами.

Ділись рецептом з друзями!

Раніше ми розповідали, як зробити київське сухе варення в домашніх умовах.

А акож давали порали у приготуванні ідеального бісквіта.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
12
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як зробити вишнівку в домашніх умовах: ідеальний рецепт