Не смій викидати пробки від вина! Ти будеш в захваті від того, що з них можна зробити.


Можна подумати, що ця стаття призначена для любителів вина, але, насправді, любителів коркового дерева набагато більше, і при бажанні достатній запас винних пробок можна знайти на найближчому винному заводі. А втім, натхненню завжди є місце в нашому житті.

1. Ручка

Ця річ дуже проста: необхідно просвердлити отвори по центру пробок (вийде набагато краще, якщо у тебе є дриль) і просунути всередину ручку.

2. Підставка під чайник і чашки

Для створення підставок знадобиться 10-12 винних пробок, ніж для нарізки кружечків, голки, нитки.

Наріж пробки на кружечки по 5 мм, з кожної вийде 8-10 скибочок, разом близько 80 шматочків. Цього достатньо, щоб зробити два підстаканники. Розклади їх на столі, створивши бажаний геометричний візерунок, або просто склавши колами. З’єднай кружечки між собою. Спробуй контрастні нитки, щоб створити художній ефект.

3. Настінна панель

Оригінальний метод показати своїм гостям колекцію винних пробок – це створити таку незвичайну панель на кухні.

4. Скульптура з пробок

Чарівний жираф або інші скульптури з пробок можна зробити, внісши в роботу краплю фантазії. Цю роботу можна зробити разом з дітьми, їм буде дуже цікаво брати участь в процесі. Для роботи знадобиться дріт для каркаса, газета і текстурна стрічка для зміцнення конструкції. Але головне, звичайно, пробки і будівельний клей.

5. Килимок в ванну

Чи може бути щось приємніше, ніж після прийняття душу поставити ноги на теплу, пружну, натуральну поверхню коркового дерева?

6. Підсвічники

Прекрасний варіант, коли потрібні тематичні підсвічники, наприклад, для винної вечірки. Робиться це швидко, немає необхідності в додаткових пристроях. Крім того, ці підсвічники можна також легко розібрати і використовувати пробки для інших цікавих проектів.

7. Намисто з пробок

Коркове дерево – унікальний природний матеріал. І якщо тобі подобаються дерев’яні прикраси або ти носиш стиль бохо, то ці вироби припадуть якраз до речі. Необхідно обережно нарізати винні пробки кружечками і скріпити їх між собою візерунком. Можна додати стрази, клепки або розмалювати пробки фарбами. Готову прикрасу підвісити на стрічку.

8. Міні-човни

Припустимо, ти не великий шанувальник вина та у тебе всього-то пара-трійка пробок за весь рік. Але, напевно, у тебе є діти, яких хочеться порадувати. Подивися, який чудовий човен можна зробити з наявних пробок!

9. Вінок з пробок

Суть методу полягає в тому, що ти покриваєш основу пробками, приклеюючи їх за допомогою будівельного клею. Це легко і весело!

10. Панель для прикрас
У цьому простому і функціональному виробі винні пробки служать в якості тримачів для прикрас. Це дуже зручно, особливо для сережок-цвяшків, вони легко встромляються в пробку і не губляться.

11. Букви

Таким чином можна легко зробити декор дачного будинку або винного льоху. Можна з букв викласти ціле слово або пропозицію. У відповідному місці такий декор буде виглядати дуже стильно. Бонус – зробити це дуже легко.

12. Стільниця з пробок

Цей пластиковий стіл став стильним столиком для вечірнього пиття вина, завдяки тому, що його стільницю обклеїли половинками винних пробок.

13. Абажур з пробок

Він виглядає чарівно, чи не правда?

14. Шторка з пробок

Простий виріб. У дитинстві ми робили подібні шторки зі скручених смужок картону і скріпок.

15. Іграшки з пробок

Дивовижні вироби з пробок можна робити разом з дітьми. Радує, що для цього немає потреби збирати величезну кількість пробок і пити багато вина.

16. Крісло з пробок

Як думаєш, чи затишно сидіти в такому кріслі? У всякому разі, масажний ефект забезпечений.

17. Картини з пробок

Дивовижні картини з пробок створює дизайнер і художник з Чикаго – Скотт Гандерсен. Для виготовлення однієї картини необхідно 9000 пробок, які треба строго розсортувати по відтінкам. В результаті у нього виходять такі чудові твори мистецтва.

Сподіваємось, ти знайдеш у для свого натхнення що-небудь з цього списку. Якщо у тебе є власні ідеї для відродження до життя пляшкових пробок, ми будемо раді їх дізнатися. Поділися з нами!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
3
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
2
Химерний
Подобається Подобається
5
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
4
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не смій викидати пробки від вина! Ти будеш в захваті від того, що з них можна зробити.