Ця вирізана з «Титаніка» сцена зробила б фільм в мільйон разів крутішим!


«Титанік» — грандіозний фільм, який був знятий в 1997 році. Він отримав премію «Оскар» в 11 номінаціях, приніс славу режисерові Джеймсу Кемерону і провідним акторам картини — Кейт Вінслет і Леонардо Ді Капріо. А пісня Селін Діон «My Heart Will Go On» стала головним романтичним хітом того часу, та й зараз її люблять.

Відомо, що тривалість тієї версії фільму, яку дивилися після прем’єри в кінотеатрах, становила близько 3 годин. Весь цей час заворожені глядачі спостерігали за історією краху трансатлантичного лайнера «Титанік» в 1912 році.

Корабель був величезних розмірів, міг вмістити близько двох з половиною тисяч пасажирів, але потонув після зіткнення з айсбергом під час свого першого рейсу. А більшість його тимчасових мешканців замерзли в крижаній воді.

На тлі наближення катастрофи розвивалася історія кохання Рози і Джека. Вона трохи розпещена, горда і норовлива представниця вищого класу. А він бідний хлопець, дуже волелюбний і талановитий. Їм заважає  соціальна нерівність, суспільство, яке міркує стереотипами, сувора мати Рози і її неприязний наречений.

Все це можна побачити за три години. Але загальна кількість відзнятих відеоматеріалів становить п’ять годин. А це означає, що є багато сцен, як альтернативних, так і додаткових, які не ввійшли в остаточну версію фільму.

Тому так багато чуток ходить про те, що у цієї картини могла би бути зовсім інша кінцівка. 

До 15-річчя виходу «Титаніка» був випущений окремий фільм, в якому творці поділилися 29 невідомими широкому загалу сценами. Деякі з них дають відповідь на питання, чому  уламку Роза трималась за дощечку у воді одна, а Джек навіть не намагався вибратися з води на рятівну поверхню.

Є серед них і комічні моменти. Наприклад, коли відвідувачка бару просить у офіціанта дати їй ще льоду для скотча. А в цей час за вікном пропливає вбивчий айсберг  лід доставлений. Мабуть, Джеймс Кемерон вважав такий гумор занадто чорним і відмовився від нього.

Особливо шкода романтичних сцен, які не ввійшли у підсумкову версію фільму. Саме таку ми і представимо тобі. Тут Роза і Джек ховаються від засуджуючого їх суспільства і цілуються в котельні.

Можливо, якби цю сцену не вирізали, геніальна кінокартина стала б ще кращою, більш повною, глибокою і зрозумілою. Хотів би ти, щоб була створена розширена версія «Титаніка»? Пиши в коментарях і поділися статтею в соцмережах.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
4
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ця вирізана з «Титаніка» сцена зробила б фільм в мільйон разів крутішим!