Дізнавшись про зраду, наречена втекла з-під вінця і опинилася в метро. У вагоні до неї підійшов хлопець…


На всіх святах винуватцю торжества прийнято бажати щастя і здоров’я, а ось про везіння частенько забувають. Але ж без удачі часом можна розгубити здоров’я і так і не знайти своє щастя… Що не кажи, а фортуна означає дуже багато!

Команда «Популярне» розповість тобі десять неймовірних історій, в яких життя людей повністю змінилося завдяки випадковості. Тут точно не обійшлося без втручання вищих сил!

Переїхала на зйомну квартиру, прожила там два тижні. Одного разу вирішила влаштувати собі спа-день і обмазатись з голови до ніг блакитною глиною. І тут хтось зайшов в квартиру…

Я в костюмі Єви, синя, як Аватар, зустрілася поглядом з шокованим від побаченого хлопцем. Сховалася на кухні, схопила ніж. Хлопець дістав газовий балончик, і ми почали з’ясовувати, хто і як тут опинився.

З’ясувалося, що квартира належить цьому хлопцю, а здала її мені бабуся, яка мріє влаштувати особисте життя онукові. До сих пір згадуємо нашу зустріч в той день. А з квартири я так і не з’їхала – живемо душа в душу.

У мене біля будинку вічно тусувався один бездомний. Якось він підійшов до мене і попросив дати йому грошей на лотерейний квиток. Я не повірив, але грошей дав.

А вчора підійшов до мене і повернув гроші зі словами: «Я вам зобов’язаний до скону! Я купив лотерейку і виграв 250 тисяч! Дякую!»

Якщо чесно, я мало не розплакався… Мені було дуже приємно, що такою маленькою сумою я допоміг людині встати нарешті на ноги.

Недалеко від мого будинку є невеликий сквер. Ми c дитинства любимо гуляти в ньому з сестрою. У сквері є одне містичне місце, де мама зустріла нашого батька, а сестра зустріла свого нинішнього чоловіка.

Так ось, сьогодні на цьому самому місці зі мною зіткнувся хлопець. Вибачився і допоміг піднятися… Вся моя родина вже готується до весілля!

Декілька днів тому зник наш кіт, Фредді. Чоловік сказав, що він втік вмирати, адже йому вже 13 років. Наш 5-річний син дуже сумував за котом, і ми ніяк не могли придумати, як йому все пояснити.

Вчора ми гуляли, я планувала в голові свою промову, як раптом почула голос сина: «Мама, дивись!» Дивлюся, а у нього в руках точна копія Фредді, коли він був кошеням. Тепер новий Фредді живе у нас, а синові я сказала, що старий кіт перевтілився в молодого.

Після цього ми з чоловіком задумалися. А раптом і справді у кішок 9 життів і вони кожну з них повертаються до улюблених господарів, але в новому вигляді?

Вкотре переконалася, що життя любить жарти. Моя старша сестра зустрічалася 5 років з хлопцем, вони розлучилися, і потім сестра вийшла заміж за Сашу. Брат зустрічався з дівчиною 8 років, пішов від неї, а потім зустрів чудову дівчину – Сашу…

Я зустрічалася з хлопцем 3 роки. Нещодавно ми розлучилися, після чого я познайомилася з хлопцем. Вгадайте, як його звуть?

Дізналася про коханку чоловіка прямо на нашому весіллі. Не змогла себе контролювати, розридалася і втекла. Пішла до метро і поїхала світ за очі…

Звичайно ж, всі пасажири поглядали на мене: величезна весільна сукня, дівчина в сльозах – таке видовище рідко побачиш. І ось один молодий чоловік, мабуть, вирішив підняти настрій, підхопив мене на руки і виніс з вагона, немов він наречений.

Дякую долі. Тепер я по-справжньому щаслива з новим чоловіком!

Я зрозуміла, що він моя доля, коли дізналася, що він Олександр Олександрович! А все тому, що я теж Олександра Олександрівна! Все одно продовжили традицію і назвали сина Олександром!

До 10 років я жив в Ташкенті. Мама з тіткою розповідали мені, що в дитячому садку я дружив з дівчинкою Дашею і навіть обіцяв з нею одружитися.

З тих пір пройшло багато років, я переїхав до Москви, а нещодавно познайомився тут з дівчиною. Наше спілкування переросло в щось більше. Її теж звали Даша, але спочатку я не надав цьому жодного значення. Згодом ми пізнавали один одного краще, і я розповів їй історію про дитячий садок. Неймовірно, але це виявилася та сама Даша! Скоро у нас весілля!

Якось я втратив гаманець, там були документи, гроші, картки та фотографія кота… А через два дні в маршрутці знайшов телефон. Подзвонив мамі того, хто загубив його, домовився про зустріч.

Приїхав, познайомився з власником телефону. Він був дуже радий тому, що ще є чесні люди. Я йому сказав, що сам недавно гаманець втратив, тому знаю, як це…

І тут хлопець дістав з кишені гаманець і питає, чи не мій? Я його відкрив, а там фото мого кота! Ви не уявляєте, як ми були ошелешені. Всі гроші, картки були на місці. Тепер дружимо з цим хлопцем. Не дарма ж нас так доля звела. Все ж чудеса ще трапляються!

Ще восени у мами діагностували рак. Лікарі сказали, що шанси на одужання марні. Я постійно сиділа з нею в палаті, а вдома була кішка, яка залишилася одна.

Згодом я забрала кішку в палату, до нас з мамою. У перший же день кішка лягла на маму і проспала так цілий день. На ранок прийшли брати аналізи і помітили, що кішка не дихає: вона померла…

А наступного дня нам сказали, що хвороба відступає і аналізи дуже хороші. Це якесь диво: кішка віддала своє життя мамі! Іншого пояснення у нас немає…

А чи були у твоєму житті подібні доленосні випадки? Якщо так, обов’язково поділися ними в коментарях, адже іншим людям буде цікаво прочитати про це!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дізнавшись про зраду, наречена втекла з-під вінця і опинилася в метро. У вагоні до неї підійшов хлопець…