Останній в житті знімок. 10 випадків, коли cелфі привели до летального випадку.


Селфі вже дуже міцно вкоренилися в масовій культурі і повсякденному житті. Інтернет просто переповнений мільярдами однакових фотографій, і ця тенденція навіть не збирається йти на спад. Не тільки звичайні громадяни, а й спортсмени, музиканти, політики, всі роблять селфі.

Само собою, молодь, та й не тільки вона, постійно змагається, хто ж зробить крутіше селфі. Найкращі — це, звичайно, селфі зі знаменитостями і зроблені в екстремальних умовах.

І ось другі часто призводять до трагічних наслідків, а їх авторам хочеться вручити премію Дарвіна. Іноді ціною погоні за лайками стає життя фотографа. Подібне відбувається досить часто, тому нам варто нарешті звернути на це увагу.

Великобританія

Цей хлопець загорівся ідеєю зробити ідеальне селфі і тому півроку не виходив з дому. Роблячи кожен день більше 200 фото, хлопець не міг знайти саме те, особливе. Перебуваючи в депресії від цього, він вирішив накласти на себе руки. Його встигли врятувати лікарі.

Індія

Четверо друзів, подорожуючи на машині, вирішили зробити селфі на фоні поїзда. Але щось пішло не так, і хлопці просто не встигли зістрибнути з рейок.

Румунія

18-річна дівчина вирішила зробити селфі на даху поїзда. І все було б добре, якби вона не зачепила ногою дроти. Розряд в 27 000 вольт вбив її миттєво.

Росія

Перебуваючи в Москві, дівчина вирішила зробити селфі на пам’ять. Вона сперлася об огорожу моста, яка виявилося зламаною. Після падіння з висоти 15 метрів зазвичай не виживають.

Іспанія

Геніальна ідея спала на думку молодому іспанцеві — він вирішив зробити селфі з розлюченим биком під час бігу биків (енсьєрро). Після зіткнення з твариною чоловіка врятувати не вдалося.

США

Намагаючись зробити селфі, молода людина випадково прострелила собі горло.

Індія

Японський турист робив селфі на тлі Тадж-Махала, послизнувся і впав на сходинки. При падінні він сильно вдарився головою і помер в лікарні.

Росія

17-річний хлопець з Вологди вирішив зробити Селфі на даху, але, як це часто буває, під час фотографування у нього зісковзнула рука, і він впав з даху дев’ятиповерхівки.

Пакистан

Схоже, поїзди найзатятіші ненависники селфі. 22-річний хлопець теж вирішив зробити фото на тлі поїзда, але у потяга були інші плани. Хлопця не врятували.

Росія

Квінтесенція більшості випадків. Дівчина захотіла зробити вночі селфі на залізничному мосту. Вона підслизнулась, втратила рівновагу і інстинктивно схопилася за перше-ліпше під руку. Цим виявився електрокабель. Миттєва смерть…

Як бачиш, потрібно бути обережним, якщо ти хочеш зробити круте селфі. Деякі місця не створені для того, щоб там фотографуватися. А іноді випадок вирішує втрутитися в твоє життя. Тому, якщо вже вирішив зробити щось неймовірне, подумай двічі спочатку. Невже кілька лайків коштують твого життя?

Бережи себе!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останній в житті знімок. 10 випадків, коли cелфі привели до летального випадку.