Дівчина поїхала автостопом в гості та зникла без сліду. Додому вона повернулась лише через 7 років!


У 1977 році 20-річна американка Коллін Стен пішла з дому. Родичі дівчини щиро вірили, що їхня дочка потрапила в якусь секту. Батьки бачили її не частіше одного разу на рік, відзначаючи: Коллін поводиться доволі дивно. З’ясувати, що ж не так з бідолахою, батько і мати не наважувалися.

Розпитування, думали вони, змусять дівчину назавжди відсторонитися від родини. Лише в 1984 році, коли нещасна повернулася додому, з’ясувалося: усі сім років Стен перебувала в полоні у жорстокого, винахідливого маньяка!

19 травня 1977 року Коллін вирушила на день народження до друга, який проживає в іншому штаті. Добиратися туди дівчина вирішила автостопом, адже раніше вона вже подорожувала таким чином, і все було добре. Однак на цей раз Стен жорстоко прорахувалася, сівши в машину до Кемерона і Дженіс Хукер.

Пізніше Коллін згадувала, що довірилася подружжю, оскільки разом з ними в салоні автомобіля був однорічний син. Але вже через кілька годин Кемерон завів машину в глухомань, заглушив мотор, і, погрожуючи попутниці ножем, надів нещасної на голову дерев’яну коробку!

Наступні сім років Стен провела в будинку подружжя Хукер, де чоловік щодня мучив і ґвалтував її. Дженіс, дружина маніяка, що характерно, абсолютно не заважала чоловікові знущатися над незнайомкою. Жила Коллін в схожій на труну коробці під ліжком Хукерів!

Кемерон наполегливо ламав волю дівчини, навіюючи їй, ніби вона є членом якоїсь «Компанії». Якщо Стен спробує втекти або щось комусь розповісти, як говорив чоловік, то представники «Компанії» почнуть полювання на родичів і друзів дівчини!

Кілька разів Кемерон навіть водив нещасну додому, представляючись батькові і матері Коллін її новим коханим. Залякана, замордована Стен навіть фотографувалася разом зі своїм мучителем.

Але порятунок прийшов, звідки не чекали. В один прекрасний момент Дженіс, дружина маніяка, натякнула дівчині, що щодо «Компанії» її чоловік к бреше, і випустила рабиню на свободу.

Пізніше жінка виступала на суді лише в якості свідка. Звинувачень їй так і не пред’явили. Згідно з офіційною версією, Дженіс сама була жертвою Кемерона, якій випадково вдалося дізналися, що «Компанія» — лише вигадка садиста.

Скептики, втім, стверджували, ніби чоловік збирався одружитися з Коллін, позбувшись в процесі від старої дружини. Ну а Дженіс просто встигла завдати чоловікові превентивний удар.

З тих пір багато води утекло. Коллін сьогодні вже давно бабуся, але при вигляді будинку, де пройшли сім років її життя, жінку похилого віку навіть сьогодні кидає в тжар. Ну а Кемерон досі відбуває свій висновок і на волю живим вже не вийде…

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дівчина поїхала автостопом в гості та зникла без сліду. Додому вона повернулась лише через 7 років!