А ти знаєш, навіщо ІКЕА роблять спеціальну виїмку на дні чашки? Виявляється, це не брак!


Напевно, кожен чув про компанію IKEA —  виробника меблів і товарів для дому, яка славиться не тільки якістю, але і відносною дешевизною своєї продукції.

Коли дивишся на асортимент IKEA, здається, що фірма продає буквально все: меблі, килими, світильники, білизну, дитячі речі, кухонне приладдя. Навіть якщо у тебе вдома немає речей з IKEA, то напевно ти їх часто бачиш в різних закладах та у своїх друзів.

Нідерландський бренд зі шведськими коріннями в величезній кількості виробляє різноманітні чашки. І цей посуд часто дивує своєю формою. Вся справа в тому, що чашки IKEA мають виїмки на дні, що створює видимість надщербленого посуду.

Ти дійсно думаєш, що одна з найбільших торгових мереж буде псувати собі репутацію, продаючи неякісну продукцію?

Знаючи, що IKEA поглиблено займається дизайном своїх товарів, орієнтуючись на масового споживача, ти перестанеш сумніватися в доцільності жолобків на дні чашок.

 

Виявляється, це особливість компанії —  робити такий «битий» посуд. Адже ці виїмки виконують важливу функцію.

 

Уяви, що ти залишаєш чашку в посудомийній машині. Якщо чашка не матиме жолобків на дні, то вода буде застоюватися. Якщо ти є щасливим володарем чашки IKEA, то вода легко стече з дна.

 

Як виявилося, все геніальне просто. Але дивує, що покупці подібних чашок не інформовані про додаткові «фішки» і можливості придбаної продукції. Адже питання «Навіщо канавки на дні чашок IKEA?» поставило користувачів мережі у глухий кут.

Відповіді були дуже креативними і різноманітними. Можливо, IKEA даремно роблять «надщерблені» чашки, якщо ніхто не знає, для чого ці канавки? Як вважаєш?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

А ти знаєш, навіщо ІКЕА роблять спеціальну виїмку на дні чашки? Виявляється, це не брак!