Дівчата масово розсовують ноги в Інстаграмі. Причина заслуговує на увагу!


Про менспредінг чули багато, адже з цим явищем чи не кожен другий. Це домінуюча поза, коли чоловік сидить з широко розставленими ногами і займає досить багато місця. Знайома картина в громадському транспорті, чи не так?

Сьогодні в соціальних мережах набирає популярність схожий термін з жіночим ухилом — вуменспредінг. Незважаючи на неоднозначність пози, в Інстаграмі вона вважається владною і сильною, а не грубою і вульгарною.

У менспредінгу звинувачували голів багатьох держав (Барака Обаму, Дональда Трампа, Володимира Путіна), але нова течія змогла затьмарити стару.

 

Більш того, в Нью-Йорку вже другий місяць діє адміністративна відповідальність за менспредінг в громадському транспорті, оскільки часто чоловіки з широко розставленими ногами займають відразу 2 сидіння і заважають іншим пасажирам.

Раніше вуменспредінг демонстрували актриси і моделі в рекламних кампаніях і фотосесіях з метою показу своєї сексуальності, а сьогодні мейнстрім підхопили і звичайні користувачок Інстаграма.

Однак більшість дівчат поставилося до цього флешмобу з часткою гумору. Вони зображують картинну брутальність і «серйозність» чоловіків, що сидять з розсунутими ногами.

З кого бунтарки беруть приклад? Першою ластівкою була розкішна Белла Хадід, модель знаменитого шоу Victoria’s Secret.

i'll remember you in the blue skies??

A post shared by ? (@bellahadid) on

Хвилю підхопила жіночна і зовсім юна Кайя Гербер, дочка Сінді Кроуфорд.

dress code

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

На думку журналістів, ця поза говорить про жіночий виклик і силу, оскільки руйнує стереотип про те, що жінка повинна сидіти скромно зі зсунутими колінами.

#microhembrismo #womanspreading #igualitarismoya

A post shared by Anouk ? (@anoukrielo) on

Нехай хейтери злобно бурмочуть, що феміністкам знову знесло дах, однак все більше звичайних жінок переймають ідею вуменспредінга.

when people tell me it's unladylike to spread my legs :^)

A post shared by Grace Xu (@amazingishgrace) on

За хештегом #womanspreading можна знайти безліч фото серйозно налаштованих жінок.

Деякі користувачок відверто кепкують над менспредінгом.

Woman spreading ? #revenge #womanspreading #feminism #respecteznousbordel

A post shared by Faustine (@faustine_powers) on

Є й такі, хто сідає на шпагат на сидіннях метро, ​​демонструючи всю іронію ситуації. Однак, чого варта хороша розтяжка!

До слова, кілька років тому перші зачатки вуменспредінга в російськомовному Інстаграмі з’явилися в профілі Анастасії Волочкової. Ця епатажна діва завжди вміла схопити хвилю хайпа раніше від інших.

Самый лучший шпагат всегда получается в Крыму.?? Грациозный и стройный. Пробуйте повторить. Только аккуратнее, чтобы не упасть с яхты в воду…??Улетаю в Грецию вновь после концертов в Крыму. Отпишитесь от меня на время моего отдыха те, кто не могут пережить моих фото с пляжа.? Сама улыбаюсь и понимаю, что фото моего шпагата вызовут больше ажиотажа, чем мои фото с детьми с концертов.? Могу поспорить.? Так что, дорогие, наслаждайтесь!?? Занимайтесь спортом, поддерживайте форму, будьте добрыми и повторите то, что умею делать я…?? Не упадите только….? (многие от зависти)? Но красиво же? Согласитесь?? Сердечки тут могут ставить не многие♥️..А мое сердечко бьется от любви к любимому человеку.?? Ему всё нравится.?? Простите. Я на отдых и чувство юмора зашкаливает.? Я заслужила. ? #анастасияволочкова #волочкова #балерина #балет #шпагат #шпагатволочковой #растяжка #спорт #home #enjoy #volochkova #крым #россия #радость #home #мывместе #природа #море #лето #солнце #отдых #лето #instagood #look #love #me #sea #beautiful #best #russia

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Доброго и не скучного всем утра!?? Удивляйте, восхищайте, радуйте, возбуждайте друг друга, как можете и ничего не стесняйтесь! Если есть, чем восхищать.? И жизнь будет яркой и зажигательной!???Стесняйтесь предавать, обманывать, совершать подлые и низкие поступки, лицемерить, воровать, быть подонками, мстить.. Остальное-истинная свобода жизни!?? Мы с Лакки так считаем и не перестаем радовать вас моей формой и шпагатами.? Шпагатик мой-зачет? Растягиваем не только связки и мышцы, но и удовольствие и краски жизни!?????? #анастасияволочкова #волочкова #балерина #дом #доброеутро #россия #радость #кот #шпагат #шпагатволочковой #балет #спорт #осень #volochkova #ballerina #russia #best #enjoy #love #look #instagood #beautiful

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Пліч-о-пліч з менспредінгом сьогодні крокує термін «хіпітінг», або «хіпіт», що описує сексистську поведінку чоловіків. Слово складається з англійської he ( «він») і repeat ( «повторити») і позначає поведінку, при якій жіночу ідею ігноруватимуть і не помічатимуть до тих пір, поки її не озвучить чоловік.

На думку американських інстаграмеріа, тенденція вуменстпредінга міцно закріпиться в 2018 році. Як ти ставишся до подібної течії? Чи є ймовірність, що вон за’явиться і у нас?

Поділися своєю думкою в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
2
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дівчата масово розсовують ноги в Інстаграмі. Причина заслуговує на увагу!