Думаєш, це звичайний лікар з США? Зачекай, поки він зніме маску!


Давай побудемо трошки Вангами: швидше за все ти з жалем дивишся на бездомних дворняжок, час від часу підгодовуючи цих милих чотириногих, рятуючи їх від голодної смерті. Можливо, у тебе вдома є улюбленець, якого ти підібрав на вулиці, коли він був ще маленьким беззахисним кошеням.

Чи любиш ти тварин настільки, що зможеш присвятити їм усе своє життя? Я зараз говорю не про дивні тітоньок і бабусь, які заводять у себе в квартирі по 30-40 котів, заважаючи життю сусідів. Мова йде про кращих друзів наших братів менших — ветеринарів.

Еван Антін — один з них. Це людина, яка кожну вільну хвилину присвячує тваринам, незважаючи на те, що його робота цілком і повністю складається зі спілкування з ними.

Цей чарівний 33-річний чоловік живе в Каліфорнії. Він підкорив серця людей з усього світу, публікуючи в соціальних мережах наймиліші фотографії зі своїми улюбленцями.

Підписниці сперечаються, хто ж з них виглядає більш привабливо: Еван або звірятка. До речі, панянки не проти поселити у себе їх усіх.

Хлопець настільки сподобався громадськості, що преса не змогла не помітити його. У 2015 році журнал People присвоїв каліфорнійському ветеринару звання «Самого сексуального заклинателя звірів».

Американський Айболіт буквально розриває соцмережі. На його акаунт в інстаграмі вже підписалося більше 1 мільйона чоловік.

Еван обожнює подорожувати в пошуках екзотичних видів тварин. Заглядаючи в найвіддаленіші куточки нашої планети, ветеринар не тільки допомагає постраждалим тваринам, але і активно виступає на їх захист. Свої поїздки хлопець записує на камеру, а потім ділиться відео на YouTube.

Антін дуже привабливий, тому йому постійно надходять пропозиції від журналів і модних салонів сфотографуватися для них. Час від часу він підробляє моделлю, але не на шкоду своїй роботі ветеринаром.

У лікаря є домашні тварини: пес Генрі і кіт Віллі. Еван має схильність до ящірок, тому його улюбленицею стала самка варана на прізвисько Матильда.

У мережі Еван ділиться фотографіями своїх «пацієнтів» і висловлює подяку за підтримку.

«Вже пройшло 5 років з того моменту, як я став працювати ветеринаром. Я дуже пишаюся своїм вибором і жодного разу не шкодував про нього. Я не проміняю своїх чотириногих друзів ні на які багатства», — пише Антін.

Ветеринар часто виступає на різних заходах, присвячених безпечному поводженню з тваринами. Він пояснює, чим може загрожувати зустріч з отруйними зміями, комахами і земноводними.

Молодий лікар активно проводить вихідні, відправляючись в походи, щоб докладніше вивчити фауну рідної Каліфорнії.

Евану можна тільки злегка позаздрити. Він знайшов справу всього життя, яку обожнює. З таким завзяттям і цілеспрямованістю він точно принесе ще багато користі тваринного світу нашої планети.

Хотів би подивитись на нього в якості ведучого в новому шоу з дикими тваринами?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Думаєш, це звичайний лікар з США? Зачекай, поки він зніме маску!