Найбагатший датчанин і співвласник ASOS втратив трьох дітей під час терактів на Шрі-Ланці.


21 квітня Великодня неділя обернулась жахливоюї трагедією на Шрі-Ланці. Вісім потужних вибухів, що прогриміли в католицьких храмах і великих готелях, забрали життя 310 життів, а ще понад 500 отримали травми різної тяжкості.

Влада знала про можливість терактів, але не зуміла нічого зробити, зате відповідь була блискавичною. В країні перекрили доступ до соцмереж і мессенджерів, поліція провела ряд рейдів, затримавши 24 людини, підозрюваних в терактах, проте встановити, хто відповідальний за катастрофу все ще не вдалося.

Величезна національна трагедія складається з сотень локальних, але не менш важливих особистих трагедій. Багато хто втратив рідних і друзів, але деякі удари виявилися занадто хворобливими.

Андерс Холх Повлсен — найбагатша людина Данії, згідно Forbes, його дохід в 7,9 млрд доларів робить його № 25 в списку найбагатших людей планети. Він власник мережі магазинів ASOS і компанії Zalando.

На минулих вихідних бізнесмен разом з родиною відвідав Шрі-Ланку. Андерс одружений на Ганні Сторм-Педерсен, з якою в щасливому шлюбі виховував чотирьох дітей, троє з яких загинули час терактів.

За повідомленнями ЗМІ, серед загиблих іноземців числяться троє громадян Данії, але їх імена не розкривали. Вчора спікер компанії Повлсена підтвердив: бізнесмен втратив трьох дітей, але відмовився давати коментарі. Журналістів попросили «поважати приватне життя».

Ймовірно, Повлсен з сім’єю знаходився в одному з фешенебельних готелів, вони потрапили під першу серію атак. Хто саме з дітей мільярдера залишився живий, також не повідомляється.

В останні роки Повлсен став найбільшим землевласником Шотландії, викупивши Гайленд. Подружжя закохалося в цю місцевість і вирішило повністю відновити її природний стан.

View this post on Instagram

On the way to the West Highland 🙂 #highland

A post shared by JK Lee (@jaekook_edinburgh) on

«Ця відповідальність перетворилася в працю любові; проект, яким ми глибоко захоплені. Цей проект не може бути реалізований при нашому житті. Але він принесе плоди не тільки для наших власних дітей, але і для поколінь відвідувачів, які, як і ми, відчувають глибоку прихильність до Шотландському нагір’я», — розповідало подружжя.

Поліція Шрі-Ланки поки висуває лише дві версії події. Згідно з першою, теракти були здійснені членами ІГІЛ, які після провалу в Сирії розосередилися по всьому світу. Ходять чутки, що тіло одного зі смертників було упізнано, він виявився членом угрупування.

Другі на підозрі радикальні буддистські угрупування, які мають намір розпалити міжрелігійний конфлікт на острові. У минулому році владі вже доводилося вводити надзвичайний стан, щоб зупинити напади на християн.

View this post on Instagram

I’ve been horrified to discover what happened in Sri Lanka recently. And not to criticise, but I’ve also been bothered to discover that people were more affected and vocal by the Notre Dame incident than the bombings in Sri Lanka. I understand that some were personally affected by this small incident in Paris, but this does not justify our lack of involvement and horror in front of these recent attacks. There has been 8 bombings at 8 different locations, with a death toll rising to 310 people killed and 500 people hurt. This is a total of 810 people affected by these bombs. What i keep asking myself is that could these bombings have been stopped ? In fact some governments had prior knowledge of the bombings and were warned. Intelligent services in India and the US warned the government of this urgency and suspected some individuals. When asked several governmental officials and ministers in Sri Lanka denied being warned about these attacks (which I doubt). Now, I do condemns these attacks and the hatred spread by these bombers, but more importantly I also deeply condemn the lack of involvement and security measures taken by the local authorities and officials that could have helped saved over 310 lives…

A post shared by L N A (@lnalyn__) on

Не варто забувати, що кожна трагедія  це сотні або навіть тисячі поламаних життів окремих людей.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Найбагатший датчанин і співвласник ASOS втратив трьох дітей під час терактів на Шрі-Ланці.