Цей азербайджанський візажист робить своїх клієнток молодшими на десятки років!


32-річний Анар Агакішіев – візажист з Азербайджану, що володіє неймовірним талантом. Він може змусити жінок віком до 80 років виглядати вдвічі молодше.

У своїй студії в Баку візажист щодня підкреслює природну красу своїх клієнток. Але його найдивовижніші успіхи – в роботі з жінками похилого віку. Він дуже вміло приховує зморшки, мішки під очима та інші ознаки старості.

Деякі перетворення настільки дивовижні, що в них навіть повірити важко!

Анар народився в 1984 році в Тібілісі. Він зацікавився модою з раннього віку. Пізніше, на прохання його сім’ї, Анар почав займатися медичною сферою, проте вирішив все ж таки залишити університет.

Бажаючи бачити кожну жінку прекрасною і доглянутою, хлопець почав працювати перукарем з 1999 року. Він також освоїв мистецтво макіяжу у Москві, де брав приватні уроки. Далі – участі у майстер-класах в Німеччині, Італії та Іспанії.

Сьогодні Анар Агакішіев працює з найвідомішими зірками Азербайджану. Також майстер відкрив власну студію краси.

На питання, як Анару вдається робити жінок настільки привабливими, хлопець відповідає: «Я довго йшов до цього, довго вчився. Я не вибирав цю професію з метою матеріальної вигоди, а полюбив її всім серцем. Думаю, всі повинні так ставитися до своєї роботи. Мені кажуть, що коли я працюю, то відключаюся від зовнішнього світу. У цей період я зосереджений на своїй роботі, розмовляти зі мною немає сенсу. Від своєї роботи отримую колосальне задоволення, можливо, в цьому весь секрет. 50% косметики, 50% мого таланту і жінка, якій під 70, виглядає на 30 років молодше. Це можливо. Я прагну до досконалості, щоб кожна клієнтка залишилася задоволена».

Інакше ніж генієм краси Анара не назвеш. Ми в захваті від його робіт і залюбки ділимося ними з тобою!

 

А як тобі таке перевтілення? Пиши у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей азербайджанський візажист робить своїх клієнток молодшими на десятки років!