Чому в хрущовках робили віконце між ванною і кухнею.


За радянських часів хрущовок будували багато, і будували швидко. Щоб хоч якось компенсувати тісноту житла, талановиті архітектори придумували різні корисності в будинках. Одна з них — віконце між ванною кімнатою та кухнею.

Замислюючись про призначення цього загадкового вікна, багато городян лише багатозначно чешуть потилицю. Існує версія, що вікно допомагає знизити ефект вибуху газової колонки, але справа в тому, що їх ставили ще до освоєння газу як способу опалення.

Тоді існування віконця виправдовували можливістю надати допомогу людині, якій стало погано у ванній кімнаті.

Ну що ж, залізти туди буде вкрай складно, але цілком собі реальний варіант.

Але відповідь архітекторів набагато простіше й прозаїчніше. Вікно у ванну — світлове. Так ізольовані приміщення висвітлюються в денний час, що сприяє економії електроенергії. А за старих часів люди могли не розпалювати гасову лампу кожен раз коли потрібно було помити руки.

Крім того, вікно сприяє кращій вентиляції приміщення, що вкрай важливо для ванної кімнати. А ще віконце в ванну візуально розширює кімнату, тому будинок здається більш просторим.

Ось для чого встановлюють віконця в ванну з кухні. І ні, зовсім не для підглядання. А у тебе в квартирі є подібне віконце? Своїми думками з цього приводу поділись з нами в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
4
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Чому в хрущовках робили віконце між ванною і кухнею.