Здається, це звичайне дорожнє огородження. Але тільки поглянь на нього в дії!


Металеві бар’єрні огорожі, або, як їх просто називають, відбійники, встановлюють для того, аби автомобілісти не виїжджали на зустрічну смугу або за межі дороги. Ось тільки в разі аварії, коли авто на величезній швидкості врізається в такий відбійник, наслідки часто виявляються трагічними.

Нещодавно працівники компанії «ETI CO LTD», офіс якої знаходиться в Південній Кореї, розробили новий вид дорожнього огородження, покликаний зберегти життя водіям та їх пасажирам. Розробку назвали Road Roller System – дорожня роликова система.

Відбійник Road Roller System складається з циліндричних пластикових роликів висотою 40 см, закріплених між двома сталевими трубами. Ці ролики здатні обертатися навколо своєї осі.

Для кращої видимості вони пофарбовані в жовтий колір, а також мають світловіддзеркалююче покриття, що робить їх помітними в темний час доби.

Якщо автомобіль наїжджає на таку огорожу, вона приймає основний удар на себе. Ролики починають обертатися і не дають машині перевернутися, а гнучка конструкція значно зменшує пошкодження самого автомобіля.

Вся конструкція в цілому збільшує ймовірність того, що здоров’я водія та пасажирів не постраждає.

 

Систему вже схвалили в Південній Кореї. Однією з перших країн, що бажають придбати її і убезпечити свої дороги, стала Малайзія.

Ми щиро сподіваємося, що подібні відбійники скоро з’являться і у нас. Якщо тобі сподобалася ця ідея, неодмінно поділися нею зі своїми друзями, використовуючи соціальні мережі!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Здається, це звичайне дорожнє огородження. Але тільки поглянь на нього в дії!