Більше не холостяк! Ведучий Дмитро Комаров одружився на найкрасивішій дівчині України


Новина, яка вчора вразила всю Україну: завидний холостяк України, 35-річний ведучий програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров нарешті дружився. І не на будь-кому, а на вродливій моделі, володарці титулу “Міс Україна 2016” Олександрі Кучеренко з Дніпра!

Так-так, ти не помилився, це саме та Олександра Кучеренко, з якою Дмитро Комаров танцював у проекті “Танці з зірками”.

View this post on Instagram

Понедельник. А танец придумывать не нужно)) Очень сложно это осознавать, когда за два месяца привыкаешь, что вся твоя жизнь – это #танціззірками )) Я рада, что все сложилось именно так. Было непросто, часто очень нервно, но всегда ярко, эмоционально, интересно и незабываемо. Спасибо каждому, с кем я познакомилась и работала во время создания семи эфиров. @tanci1plus1 вы самая невероятная команда! Спасибо всем, кто поддерживал и любил нашу с @komarovmir пару)) Ещё увидимся❤️ #dancingwiththestars #missukraine2016

A post shared by Alexandra Kucherenko (@aakucherenko) on

До речі, тоді Дмитро та Олескандра вже були парою, але приховували це від усіх. Вони почали зустрічатись, коли Саші було 18, а Дмитрові уже за 30.

В ефірі програми “Світське життя” на каналі “1 + 1” новоспечена родина поділилася з Катериною Осадчою інформацією про те, як розвивалися їхні відносини.

Комаров довго приховував від публіки, що зустрічається з Кучеренко, з якою вони разом брали участь в проекті “Танці з зірками”. Ведуча програми Катерина Осадча нагадала, що Дмитра вважали одним з найбільш бажаних холостяків України.

За словами ведучого, відносини почали зароджуватися після того, як він був суддею на конкурсі краси, в якому перемогла Кучеренко. Вони зустрічалися на презентації і світських заходах, але тоді між Кучеренко та Комаровим були тільки проблиски симпатії. Між початком роману і офіційною реєстрацією шлюбу минуло більше двох років.

Розписалися молодята тихенько в РАЦСі в Києві без свідків, а от вінчались у Єрусалимі. Комаров каже, що об’їздив весь світ і вибирав саме “місце сили”. Єрусалим — якраз одне з таких місць, де молодята і вирішили повінчатись. Всього на весіллі було 11 чоловік.

View this post on Instagram

Дмитрий Комаров, подробности тайной свадьбы @news_ukraine_factu Оказывается, Дмитрий Комаров и Александра Кучеренко начали встречаться еще до "Танцев со звездами" Известный украинский путешественник и телеведущий, который многие годы скрывал свои личные отношения и только накануне признался, что женился на Мисс Украина Александре Кучеренко, рассказал подробности их свадьбы в интервью Светской жизни. Путешественник Дмитрий Комаров признался, что их отношения зародились еще до проекта Танцев со звездами и они очень переживали, чтобы никто не заподозрил их в связи. Заметил телеведущий свою будущую жену на конкурсе Мисс Украина, где он был одним из судьей. Немного позже он пригласил Александру к себе в офис, где за интересной беседой между ними промелькнула искра. "Я максимально скрывал. Мы так боялись, что кто-то где-то подумает и заподозрит. У нас была фобия. Мы хотели, чтобы никто ничего не знал. Если честно, мы из-за Танцев едва не разбежались. Танцы была идеальная проверка. После Танцев, если мы не поссорились, мы будем жить вместе до 90 лет и умрем в один день", — признался Дмитрий Комаров. До свадьбы Дмитрий Комаров и Александр Кучеренко встречались два года, но не жили вместе, а съехались только после свадьбы. Телеведущий сделал предложение своей избраннице в вертолете, пролетая над Киевом. Свадьба звездной пары была тайной и прошла в Иерусалиме. На ней присутствовали только 11 человек. Венчание прошло в православном храме. Кроме того, пара настолько боялась рассекретить свою свадьбу, что даже летели в Иерусалим на разных местах. #дмитрийкомаров #Комаров #мирнаизнанку @komarovmir #свадьба #подробности #счастье #жена #світськежиття @svitsketv #осадча @kosadcha #личнаяжизнь #звезднаяжизнь #новостизвездукраины #новостиукраины #новости #вселенная_nif #news_ukraine #news #nif @news_ukraine_factu

A post shared by Вселенная NiF//Новости_Украины (@news_ukraine_factu) on

Конспірації Дмитра та Олександри мусять позаздрити найвидатніші детективи світу, адже навіть у літаку в Ізраїль вони їхали порізну. Якби хтось спитав їх, що вони роблять в одному літаку, вони б відповіли: їдемо на корпоратив. Справа в тому, що якраз тоді там проходило “Євробачення” (звідси можемо зробити висновок, що весілля відбулось в першій половині травня 2019 року).

На медовий місяць у пари було дуже мало часу, адже Олександра – ведуча, і щонеділі мусить бути в ефірі. Тому у них був експрес-медовий місяць на Мальдівах всього 6 діб.

За словами Дмитра, в дружині його привернула не зовнішня краса, а розум. “Найзбудлівіша частина – голова. Для мене зміст важливіше форми”, – пояснив він.

Ми дуже раді за новоспечену пару і вітаємо їх з такою подією. Бажаємо скоро почути новину про поповнення в зірковій родині.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
8
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Більше не холостяк! Ведучий Дмитро Комаров одружився на найкрасивішій дівчині України