Ця закохана пара просто зробила знімок на відпочинку. Ніхто і не підозрював, що він підірве Інтернет.


Частенько знімки, зроблені на відпочинку, коли ми не думаємо ні про що і просто дуркуємо, виходять неочікуваними і кумедними. Іноді навіть буває соромно ділитися ними зі знайомими. Герої нашої розповіді люди безстрашні: вони легко викладають свої невдалі фото в Інтернет. Результат перевершив усі сподівання!

Іноді наші очі можуть дуже легко нас обдурити. Втім, трохи згодом ти усвідомлюєш, що твій мозок просто-напросто не розпізнав оптичну ілюзію.

Один хлопець нещодавно запостив у Фейсбуці дуже цікаве фото.

Його приятель написав у себе на сторінці: «Мій друг виклав фото з відпочинку, де він позує зі своєю подругою. Знімок просто порвав нас і миттєво розлетівся по Інтернету».

На перший погляд, це фото виглядає досить відверто. Поглянь на екран ще раз. Тепер стає зрозуміло, що хлопець просто невдало поклав свою руку, а ноги на передньому плані належать його подрузі.

Люди були шоковані таким кумедним збігом.

Один з користувачів написав: «Спершу, коли я побачив пост на маленькому екрані телефону, то подумав, що хлопець абсолютно голий. Збільшивши зображення, я зрозумів, що це ноги дівчини.

Потім я звернув зображення ще раз і подумав, що вони це зробили навмисне, заради сміху. Але ні, це просто випадковість! Я випробував море емоцій, коли побачив це фото вперше».

Чи бачив ти раніше такі ж кумедні оптичні ілюзії? Виглядають вони дуже смішно. Поділися своїми враженнями від цих фотографій і поспішай поділитися ними з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ця закохана пара просто зробила знімок на відпочинку. Ніхто і не підозрював, що він підірве Інтернет.