Просто янгол! Олена Зеленська показала, як повинна виглядати перша леді України.


24 серпня в Україні святкували День незалежності. Святкування очолив новий президент країни — Володимир Зеленський. У цьому році вирішили змістити акцент з військових заходів на більш світські і мирні.

Звичайно ж, на всіх етапах свята Володимира супроводжувала перша леді Олена Зеленська. Її вбрання, безперечно, дуже їй пасувало, але, крім цього, максимально точно уособлювало ті цінності, які новий президент проголосив головними на святі — мир і патріотизм.

View this post on Instagram

Хода Гідності… Немає слів. Можливість відчути себе частиною великого та прекрасного – частиною своєї країни. Дідусі й онуки, воїни і дівчата, львів’яни й одесити, лікарі та волонтери… Незалежні, сильні, красиві! Ми такі різні – за віком, вірою, місцем народження, поглядами на життя. Ми різні, але ми – єдині. Ми – українці! І саме це дає нам ту енергію, ту силу, яка допомагає робити неможливе. Наша єдність – запорука нашої спроможності. Спроможності зробити Україну країною нашої мрії. З Днем Народження, наша неповторна Україно! 🇺🇦

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Олена одягнула білосніжну сукню довжини міді з ремінем і об’ємними рукавами, нагадуючи в ньому білу голубку.

View this post on Instagram

мисс нежность 🌸 ПОДПИШИСЬ НА @zecoffee_, чтобы видеть редкие фото и интересные видео семьи Зеленских ☕ t a g s: #ze #zeteam #zelenskiy #ze2019 #зесемья #зепрезидент #зеленскийпрезидент #зеленский #зе #зеленський #зекоманда #владимирзеленский #володимирзеленський #президентукраины #президентслуганароду #президент #президентукраїни #перваяледиукраины #першаледі #перваяледи #еленазеленская #оленазеленська #семьязеленских #слуганарода

A post shared by Владимир и Елена Зеленские (@zecoffee_) on

Дружина президента доповнила образ сірими черевиками-човниками і стрічкою з прапором України та стала головною прикрасою заходів, присвячених святу.

Зовсім недавно Зеленська вже одягала не менш чарівне біле вбрання на зустріч з дружиною прем’єр-міністра Ізраїлю Сарою Нетаньяху. Тоді плаття-пальто підкреслило фігуру Олени, зробивши її образ жіночним і вольовим одночасно.

View this post on Instagram

Вперше як дружина Президента України мала честь вітати у Києві високу гостю – дружину Прем’єр-міністра Ізраїлю пані Сару Нетаньягу. Екскурсія Будинком з химерами, щира та тепла розмова про важливе. Вчора пані Нетаньягу відвідала меморіал Бабиного Яру та перебувала під величезним враженням від побаченого. Вона розповіла, що все життя чула історію Бабиного Яру та не могла уявити свого візиту до Києва без відвідання цього місця. Завжди пам’ятати про трагедію, щоб вона ніколи не повторилася, – наше спільне завдання. Під час зустрічі я поділилася нашою з Володимиром мрією – зняти художній фільм про події в Бабиному Яру. Це приклад того, як Україна та Ізраїль можуть поглибити свої культурні зв’язки. Адже це – наша спільна історія. Ми з пані Сарою домовились обов’язково продовжити обговорення цього проекту.

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Але на Дні Незалежності України Олена продемонструвала ідеальний образ першої леді — ніжний, натхненний і окрилений надіями. З її зовнішністю гармоніюють багато відтінків, але білі вбрання поки перемагають у гардеробі Зеленської.

Після офіційних урочистостей з приводу національного свята, президент разом з дружиною організували прийом в Маріїнському палаці, який став для них дебютним в якості головної пари країни.

На прийом також був запрошений попередній президент України Петро Порошенко з дружиною Мариною. Вони не були присутні вдень ​​на офіційних святкових заходах, організованих Володимиром Зеленським, але відвідали Маріїнський палац і непоміченими не залишилися.

View this post on Instagram

#ПорошенкоМарина#Зустріч

A post shared by Вікторія (@viktoriia_7406) on

Марина Порошенко, всупереч обумовленим дрес-коду, згідно з яким пані повинні були одягнути плаття, вирішила з’явитися в чорних брюках і білій вишиванці з жовто-синіми візерунками, довершуючи образ жовтими човниками з гострим носом.

Ну а господиня вечора вразила гостей, з’явившись в яскраво-червоній сукні в етнічному стилі.

Сам Володимир Зеленський першим похвалився красунею-дружиною в Інстаграмі, підписавши фото, посилаючись на улюблений хіт 80-х: «Моя перша леді в червоному».

Дійсно, від Олени в незрівнянному червоній сукні просто неможливо відірвати очей. Далеко не кожному президенту щастить бути одруженим на такій чудовій жінці.

І хоча Зеленська в одному з інтерв’ю стверджувала, що, на відміну від Марини Порошенко, віддає перевагу більш сучасному стилю в одязі, етнічні вбрання їй дуже до лиця, і ми сподіваємося, що хоч іноді вона буде радувати нас і такими образами.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
8
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
29
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
14
Круто
Що за! Що за!
3
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Просто янгол! Олена Зеленська показала, як повинна виглядати перша леді України.