Унікальні знімки, які відкрили світу легендарну Мерилін Монро…


«Щастя», «смуток», «смерть», «сумніви» – слова, які викликають в душі кожної людини бурю емоцій. Реакцію саме на ці слова відтворив відомий фотограф двадцятого століття Андре де Дінес на пляжній фотозйомці, своєї на той момент маловідомої 20-річної коханої – Норми Джин Догерті, нині відомої як Мерилін Монро.

На цих кадрах Мерилін виглядає ще зовсім молодою дівчиною, що не сп’яніла екстазом слави і популярності. Однак, за словами самого фотографа, вже тоді можна було побачити проблиски її таланту. Знімки, які вийшли після цієї фотосесії, отримали широку популярність.

Андре народився в Австро-Угорщині, в 1913 році і в п’ятнадцять років пішов з дому, після самогубства матері. Андре пішки подорожував по Європі, поки не добрався до Тунісу. У Тунісі він купує свою першу фотокамеру. З цією камерою він відправляється назад, до Європи, в Париж, щоб вивчати фотомистецтво.

В 1936 році роботи Андре були помічені французьким кутюр’є Captain Molyneux, який і запропонував фотографу спробувати свої сили в модній фешн фотографії.

Зустріччю усього життя для Андре стала зустріч з дев’ятнадцятирічною Нормою Джин Бейкер, в 1945 році, на пробах фотографії для модельного агентства Emmeline Snively’s. Снівелс запропонував Андре зробити проект художнього ню з Нормою Джин.

Як згадує сам фотограф, він не повірив своїм очам, коли вперше побачив Норму – цього прекрасного, сексуального, земного ангела, який був посланий спеціально для нього. Фотографії, які вийшли після цієї фотосесії, отримали широку популярність. Вдруге фотограф і його модель зустрілися через рік.

У 1946 році Норма Джин перетворилася в американську мрію, секс-символ епохи і ікону стилю – Мерилін Монро.

Андре де Дінес і Мерилін Монро працювали разом до 1953 року. Одна з останніх фотосесій відбулася о другій годині ночі, на вулиці, коли в якості освітлювальних приладів працювали тільки автомобільні фари.

Востаннє фотограф і модель зустрілися в червні 1961 року, за рік до смерті Монро. Андре згадував, що це був зовсім не той прекрасний ангел, якого він пам’ятав. Мерилін була обманута, успіх виявився фальшю, надії розбиті. Вона залишила йому букет квітів і фотограф зрозумів, що це була їхня остання зустріч.

Хоча ця історія кохання і не завершилась хеппі-ендом, тим не менше, вона лишила нам безліч чарівних знімків Мерилін Монро. Якщо ти теж в захваті від них, ділись статтею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Унікальні знімки, які відкрили світу легендарну Мерилін Монро…