Побачивши цю трійню, батьки відмовились їх забирати. Ось як склалась доля дітей через 14 років…


Випадок сестричок Мейсі, Маккензі і Мадлен залишається унікальним навіть зараз, через 14 років після їх народження. Лікарі, які приймали дівчаток у пологовому будинку, вперше бачили такую трійню. Мадлен з’явилася на світ повністю здоровою, а ось Мейсі і Маккензі були сіамськими близнюками.

Малятка зрослися в районі тазу, але безпосередньої загрози їх здоров’ю це не несло. Батьки без коливань залишили дівчаток в пологовому будинку, не забираючи додому. На щастя, на допомогу малятам прийшли чудові люди!

52-річний Джефф і 42-річна Дарла Гаррісон давно мріяли про дочку. Доля, однак, зіграла з ними жарт: в сім’ї подружжя росло троє синів.

Побачивши Мейсі, Маккензі і Мадлен, чоловік з дружиною зрозуміли, що обов’язково вдочерять дівчаток. Навіть звістка про те, що батьки крихіток були наркоманами, не вплинула на рішення подружжя Гаррісон.

Після проведення консультацій з лікарями, Джефф і Дарла вирішили: Мейсі і Маккензі треба розділити. Операцію провели у вересні 2003 року, коли дівчаткам було по дев’ять місяців.

Багатоетапна операція була вкрай складною, над малюками 24 години поспіль працювали фахівці. На щастя, все закінчилося добре.

Мейсі і Маккензі залишилися одноногими. Більш того, обидві сестри тепер були змушені жити зі стомними мішками. Медики, однак, були абсолютно впевнені: без хірургічного втручання все було б куди гірше.

Батьки забрали дівчаток з собою на ферму, де жила вся родина. Сьогодні психологи стверджують: Джефф з Дарлен прийняли абсолютно правильне рішення.

Прийомні батько і мати сприймали їх як нормальних дітей. В результаті дівчата виросли самостійними, енергійними і задоволеними життям.

До десяти років з’ясувалося: близнючки, яких, здавалося, прив’язала один до одного сама доля, ростуть абсолютно різними за характером і темпераментом. Мейсі виявилася тихою домашньою дівчинкою, переважно сиділа вдома і малювала. Маккензі, навпаки, обожнювала гуляти, грати на вулиці і носитися наввипередки з братами і друзями, причому протез абсолютно їй в цьому не заважав!

Діти оволоділа всіма справами, якими зазвичай завантажують своїх дітей батьки-фермери. Вони не поступаються хлопцям і здоровій сестрі ні в чому, а трійко зведених братів звикли захищати і всіляко оберігати дівчаток.

Час від часу сестри Гаррісон з’являються на телеекранах. Коли їх з батьками запрошують на чергове ток-шоу, глядачі разом з експертами одноголосно захоплюються веселими і енергійними малятами. Джеффа з Дарлен немає в чому дорікнути!

Зараз унікальним близнюкам по 14 років, і дівчатка не сумніваються: попереду їх чекає чудове майбутнє. Якщо хочеш більше дізнатися про історію сестер Гаррісон, дивись нижче відео.

Страшно навіть уявити, яка доля чекала б маляток, якби їх не забрало до себе подружжя Гаррісон. Лише завдяки Джеффу і Дарлен дівчата стали не просто медичним феноменом, а й щасливими, задоволеними життям дітьми!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Побачивши цю трійню, батьки відмовились їх забирати. Ось як склалась доля дітей через 14 років…