Улюблені телевізійні шоу, які назавжди залишились в наших серцях


До 30-ої незалежності України редакція Популярне пригадує неформальні символи незалежної України і з цього приводу готує серію матеріалів. Різноманіття розважальних передач на телебаченні у 1990-них та 2000-них – якраз один з таких символів.

Поклавши руку на серце, зізнаймось: з часів завоювання світу інтернетом мало хто вмикає телебачення. Ну реально, багато хто з наших знайомих навіть не має телевізора в себе вдома. А у тих, що є, він грає «для фону» під час приготування їжі чи прасування одягу.

Не те що раніше, в 1990-2000-ні! Та ми у дворі влаштовували «перерви від гулянь», коли йшла улюблена телепередача, а потім виходили на вулицю і цілісінький вечір обговорювали, кого ж там Кондратюк відправив до Могилевської чи Кузьми в команду і які пісні їм дали співати в ефірі.

Редакція Популярне пропонує згадати чудові українські телевізійні шоу минулого, що назавжди залишаться в наших серцях.

Улюблені телепередачі минулого

«СВ-шоу»

Легендарна програма з незмінними ведучими Вєркою Сердючкою і Гєльою, яка майже не розмовляє. Ідея передачі полягає в тому, що запрошена зірка спілкується з ведучими на сцені, стилізованій під спальний вагон. Першим гостем в СВ-вагоні Вєрки Сердючки став Микола Вересень. Які б гості не приходили у студію, все шоу трималося на імпровізації неординарного та балакучого Андрія Данилка в образі Вєрки Сердючки.

«Маски-шоу»

Гумористичний телесеріал, поставлений одеською комік-трупою «Маски» в стилі німого кіно. Автором і художнім керівником проекту виступає Георгій Делієв. У програмі були десятки різних сюжетів і історій, але у кожного в серці назавжди залишився образ Евеліни Бледанс в ролі звабливої медсестри.

«Фабрика зірок»

Український телевізійний проект і за сумісництвом реаліті-шоу. Найбільше у цій програмі нас цікавило зовсім не те, як учасники виконають пісні на фінальному концерті, а як вони проводять своє дозвілля в закритому просторі, їхні скандали, інтриги, розслідування, романи і навіть інтимні подробиці.

В Україні було всього чотири «Фабрики зірок» та «Фабрика зірок-суперфінал», куди покликали найкращих та найвідоміших учасників попередніх років. Незмінними ведучими шоу були Маша Єфросініна та Андрій Доманський.

«Табу»

Певно, немає в Україні людини, яка б не пам’ятала Миколу Вересня з фірмовою лисиною та його ток-шоу «Табу». В ефір студії каналу «1+1» запрошувалось двоє опонентів, один з яких був за якогось питання, інший — проти. Микола Вересень — ведучий не ликом шитий, і завжди ставив учасникам доволі каверзні та провокативні запитання.

«Без табу»

На противагу гостро-соціальному «Табу» на каналі «1+1» виходила передача, під час перегляду якої кожен міг вдосталь настраждатись. Так-так, ми про славнозвісне «Без табу» з Ольгою Герасим’юк, від якої плакали навіть кремезні чоловіки.

В студію до найспівчутливішої ведучої Ольги приходили люди зі своїми проблемами: хто зі слабким здоров’ям, хто з проблемами в особистому житті, хто жалівся на підлих сусідів, а хто — на чоловіка-зрадника чи колегу-ворожку. Це стало одним з найпопулярніших ток-шоу українського телебачення.

«Шоу Довгоносиків»

Гумористична програма, характерна особливість якої — кожен з акторів виконує кілька різних ролей. Зміст більшості скетчів — пародія на типові розважальні телепрограми. Всі учасники шоу були прикрашені неприродно довгими носами, звідки і пішла назва. Найпопулярнішим актором шоу вважається Віктор Андрієнко.

В свій час довгоносики запрошували до себе Олександра Цекало, EL Кравчука, Лоліту, Таїсію Повалій, Сергія Сивохо та інших знаменитостей.

«Караоке на майдані»

Певно, одне з найбільш рейтингових шоу в Україні, яке існує майже 19 років! Так-так, ми не помилились, «Караоке на майдані» вперше вийшло на екрани ще в далекому 1999 році. Ведучим і співавтором проекту є Ігор Кондратюк. Колись перемога в цій програмі була першим етапом для переходу в «Шанс», а втішним призом ставав капелюх з грошима. Зараз же все навпаки: переможцеві — гроші, тому, хто програв — курячі яйця.

До речі, в 2002 році у народному шоу пробувала свої сили Тіна Кароль, нині Народна артистка України. Але тоді, на жаль, у ній не розпізнали майбутню суперзірку.

«Шанс»

Герої, які перемогли в «Караоке на майдані», потрапляли в «Шанс» на розкішному лімузині. Там з ними протягом одного дня працювали стилісти, візажисти і продюсери. В кінці дня кожен з учасників в новому сценічному образі повинен виконати будь-яку пісню на сцені.

Незмінними ведучими цього шоу стали Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін) та Наталя Могилевська, завдяки яким щоразу ефір був несхожим на інші. Вічним саунд-продюсером передачі був Володимир Бебешко, який теж любив «погнати на камеру». Варто загадати і незмінних хореографів шоу: Дмитра Коляденка та його дружину Олена Коляденко, а також стиліста Олексія Залевського.

До речі, саме у цьому ТВ-шоу на сцені заради розваги балет «Квест Пістолз» виконав пісню, після чого і почав свою музичну кар’єру. Тепер це відомий поп-гурт «Агонь».

«Миколина погода»

Хто не пам’ятає знамениту з дитинства фразу: «Нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди». Позитивного ведучого прогнозу погоди Миколу Луценко знали всі. І, хоча прогноз погоди крутився на кожному каналі після традиційного випуску новин, всі перемикали саме на ICTV, аби почути зайвий раз цю фразу. Сам Микола Луценко в інтерв’ю зізнався, що колись вони навіть намагались відмовитись від цієї фрази, але їм почали надходити листи- обурення від розгніваних читачів.

«Шиканемо»

Ще одна розважальна передача, яку вів улюблений Кузьма. Суть її полягала в тому, аби витратити 2 000 грн (на той час нормальні гроші!), причому першу тисячу потрібно витратити одразу. Повір, це вдавалось далеко не кожному учаснику!

Всього за 200 хвилин потрібно витратити 10 тисяч гривень, половину на послуги (загадані ведучим), а ще половину — на покупки (теж загадані Андрієм). Кузьма за додаткову плату міг підказати, де знаходиться той чи інший магазин.

І зараз перед очима, як Кузьма задає питання і в цей час керує своїм авто. А ще мене дивувало, як люди можуть не встигнути витратити гроші, а таке траплялось нерідко.

Ех, чесно, навіть трохи просльозилась. Справді, от ніби зараз сиджу з родиною коло телевізора, і ми всі разом обговорюємо, який дивакуватий танець постав Діма Коляденко учасниці від команди Могилевської. Ці спогади житимуть вічно!

Поділись цією ностальгією з друзями в соцмережах. І «нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди! Хай вам щастить!»

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
2
Химерний
Подобається Подобається
8
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
5
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Улюблені телевізійні шоу, які назавжди залишились в наших серцях