Всесвітня сенсація! 28-річна українка знайшла ліки від раку!


Рік тому 29-річна Ольга Броварець з Києва прокинулася знаменитою. Минулої весни журналісти буквально брали в облогу дівчину, наполегливо випитуючи у науковця деталі її епохального, як вони стверджували, відкриття. Справа в тому, що наймолодша в Україні доктор наук разом з колегами дійсно домоглася прорива в сфері генетики.

Маститі вчені зі світовими іменами не сумніваються: винахід Ольги вельми важливий для людей, які працюють над проблемою лікування від раку. На жаль, тисячі людей зрозуміли все трохи інакше…

Часто стверджують, що красуня-вчена вже винайшла ліки від раку, причому подають все так, ніби хвороба переможена раз і назавжди. В інститут, де працює Броварець, занадилися дзвонити люди,що з відчаєм цікавляться, де ж можна роздобути упаковку чудо-засобу. На жаль, такої панацеї в світі поки що не існує.

Ольга – зовсім не звичайний вчений. Кандидатську дівчина захистила, коли їй було всього 23 роки, а доктором наук стала в 29. Не обійшлося без казусів: один з іноземних рецензентів Броварець назвав в своєму відгуку Ольгу «він». Пізніше, дізнавшись, як йдуть справи насправді, канадець довго вибачався: вчений дійсно вважав, що читає текст сивочолого колеги-бороданя!

У своїй гучній роботі Ольга довела: смертоносні мутації, що призводять до утворення ракових клітин, можна передбачити. Пізніше американські вчені, взявши за основу теоретичні викладки Броварець, провели ряд експериментів, і в кінці кінців підтвердили правоту українки!

У ролику нижче ти зможеш дізнатися ще більше про відкриття науковця. Сама Ольга попереджає: це всього лише черговий крок у боротьбі з раком, до остаточної перемоги ще дуже далеко!

По всьому світу молоді вчені-ентузіасти пліч-о-пліч з людьми похилого віку б’ються над проблемою смертельної хвороби. На щастя, відкриття на кшталт того, що зробила Броварець, дозволяють сподіватися: ще за нашого життя рак буде переможений.


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

-7
-7 points

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
6
Фігня
Химерний Химерний
3
Химерний
Подобається Подобається
20
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
19
Круто
Що за! Що за!
2
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Всесвітня сенсація! 28-річна українка знайшла ліки від раку!