«Я не переживу цю ніч». Учасник популярного шоу раптово помер від…


Є у мене парочка друзів, які носять з собою чималі животи і пристрасно намагаються позбутися їх, але все безуспышно. А все тому, що не вистачає сили волі, а моментами часу, щоб піти на пробіжку або приготувати здоровий сніданок.

На таку хворобу страждає безліч людей, але далеко не кожен погодиться піти на шоу, в якому йому допоможуть позбутися зайвої ваги.

41-річний Роберт Бушель став знаменитим завдяки участі в американському шоу My 600-lb Life. Спочатку у нього це добре виходило, він навіть сильно схуд, але незабаром здоров’я підвело здорованя, і він помер в лікарні Х’юстона під час зйомок шоу.

Його наречена Кетрін Леманський важко перенесла втрату. Вона опублікувала повідомлення в Фейсбуці, щоб поділитися своїм горем з фанатами Роберта.

«В ту жахливу ніч Роберт дуже погано себе почував і сказав мені: “Не думаю, що доживу до ранку. Я люблю тебе і завжди буду любити…” Я втратила кращого друга, людину, з якою збиралася провести залишок свого життя», — пише Кетрін.

Пара збиралася побратися у Всесвітньому центрі відпочинку Волта Діснея в Орландо, США, після закінчення зйомок Роберта в телешоу.

Роберт страждав ожирінням. Коли товстун потрапив на шоу, його вага становила 380 кілограмів! За умовами програми він повинен був скинути 100 кг, але йому вдалося схуднути до 230. При всьому цьому Бушель позбувся 56 кг після одного місяця інтенсивних тренувань і дієти.

В останні дні свого життя Роберт знаходився в стані депресії. Він постійно скаржився на болі в серці. Чоловік говорив, що йому навіть боляче рухатися, тому тривалий час відмовлявся вставати з ліжка.

Лікарі прописали йому знеболюючі, але з часом навіть таблетки перестали йому допомагати. Причиною смерті Роберта бушель став серцевий напад.

Керівництво каналу TLC, на якому транслюється шоу My 600-lb Life, висловило співчуття рідним Роберта і подякувало їм за дозвіл ділитися подробицями його історії.

Це вже далеко не перша смерть смерть учасника шоу. У 2013 році помер 51-річний Генрі Фут, який знімався в першому сезоні телепроекту.

У світі живе близько 2 мільярдів людей з ожирінням. Це серйозна проблема сучасності і загроза для всього людства. Кожен день люди вмирають від хвороб, викликаних наявністю зайвої ваги. Тільки поглянь на цього нещасного товстого хлопця!

Їж поменше мучного та солодкого, старайся більше рухатись і робити ранкову зарядку. Бережи своє здоров’я!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

«Я не переживу цю ніч». Учасник популярного шоу раптово помер від…