25 чесних і дуже мудрих цитат Кузьми Скрябіна.


Його слова давно розібрали на цитати. Його щирості, відвертості та справжності нам дуже бракує. Згадуємо проникливі цитати Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка) – того, хто жив, як умів, але завжди “посміхався широко”. Сумуємо за тобою, Добряк!

1. Мені кайфово. Я навчився жити з тим, що маю.

2. Тєлєк для мене  то мертва штука.

3. Якщо всі мовчать, то всім все подобається. Руїна в нас всередині.

4. Не терпіть. Завжди говоріть хаму, що він хам.

5. Я не парюся. Зранку встав і дякую, що сонце світить.

View this post on Instagram

#Скрябін Ти ще відкриєш очі Бо знаю я прийде той час І ангелом посеред ночі Прокинешся ти серед нас Та вірю я,що прийдеш знов Твої пісні і твої жарти За мир,за славу,за любов Повірте всі це того варте Життя своє за нас віддав Ти викривав усіх лохів І про майбутнє наше знав Та в щастя вірити хотів Проте не все так планувалось Як кожен з нас того хотів І майже все у тебе вдалось Та жити далі не зумів Ми всі сумуєм й добре знаєм Те все минуло не вернеш Таких як ти,більше немає Кумиром нашим ти будеш…

A post shared by Вірші🌠🌠🌠 (@_poetry_1999) on

6. Живи так, щоб було з чого поржати.

7. Більше нічого не вмію, як римувати слова і під музику викладати якісь ідеї. Часом вони мудрі і глибокі, а часом – поверхові і ржачні. Але в них завжди є суть.

8. Моє головне джерело енергії – слухачі. Буває, виходиш на сцену зовсім розбитий, з високою температурою, а зал починає тобі підспівувати, причому тексти знає краще від мене, – хворобу, як рукою знімає.

9. Я в свої 46 років розумію, що нейтральним бути не можна. Після місяців війни виходить, що є два паралельні світи: в одному йде війна, а в іншому – вона не йде. Причому на території однієї країни. В одному – гинуть люди, а в другому – абсолютно не поміняли спосіб свого життя: ходять по салонах краси, по дорогих ресторанах, ведуть світські бесіди, витрачають гроші і абсолютно не переймаються ні матеріально, ні духовно за те, що відбувається в нашій країні. Війна не може бути на якійсь певній частині території, якщо вона заходить, то це біда для всіх. І тому нейтральним бути не можна

10. Я зненавидів наших політиків, бо то є лицеміри. Я зненавидів Росію, до якої завжди ставився толерантно. Я ніколи в житті не поїду до Криму. Для мене, то є зрада з боку Криму. Ніби взяли і вивернули назовні старі солдатські кальсони.

11. Всьо, що зробив, – записано і пораховано! За добрі дії – похвала, за фігові – по балді. То і є справедливість.

12. Колись мені часто давали поради. Я не прислуховувався, бо був дурний. А тепер не прислуховуюсь, бо вже мудрий. Тоді тратив час на то, щоб обламати собі роги. Тепер змушую себе прислухатися до порад людей, які досягли більше, ніж я.

13. Хотіти в цьому світі – взагалі велике щастя. Треба дякувати Боженьку, що ти ходиш на двох ногах і що в тебе нічого не болить. Не розумію тих, хто каже: “О, голова болить” чи “Не знаю, у яких туфлях в театр іти”. Брав би мухобійку із другого боку по чолі. Сходіть в “Охматид” і подивіться на тих діток, які ще не прийшли у світ, а вони вже із тих списків викреслені.

14. Найголовніше — не срати тим, хто навколо тебе.

15. Ми любимо один одного і вміємо прощати, тому нам цікаво бути разом. Ми можемо послати один одного, але тут же обійняти і поцілувати. Але це треба виростити, як квітку. Цього не розкажеш – це треба прожити.

16. Мій дім — єдине в світі місце, де мене люблять і чекають незалежно від того, хто я і скільки заробляю. Я ніколи не зраджу найближчих мені людей.

17. Справжнім друзям не забудь, подзвони! Бо добре чи зле, з тобою завжди вони…

18. Помітив, що для того, щоб зробити людину щасливою, не потрібні якісь величезні простори. Досить включити фантазію і облаштувати той мінімум, який вже є, щоб відчувати себе краще.

19. Колись Чехов сказав дуже життєву річ: кожна дія, яку ми робимо зараз, вже в цей момент впливає на наше майбутнє. Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає бажання… А можна засукати рукави і вже зараз починати плекати своє майбутнє!

20. Краще бути оптимістом, який нічого не знає, ніж загинатися і ростити собі горб від того, що навколо самі проблеми.

View this post on Instagram

Андрій Кузьменко-найталановитіша, найчесніша людина українського шоу-бізнесу! Все своє життя він робив мистецтво, він писав прекрасні пісні, які переслуховуються навіть за 4 роки після смерті автора. Андрій був людиною з великої літери, щирий, добрий, чесний. Чого тільки варті ті відео, які були знайдені на телефоні Андрія вже після його смерті, ті відео, де він критикував нашу владу за стан доріг, за те, що вони вкрали всі гроші і нічого не зробили для країни. Він все сказав правильно. Він був справжньою гордістю українського народу, і мені дуже шкода, що він помер в часи, коли його рідна країна була в неймовірно поганому стані, і це жахливо, адже він ніколи не зможе побачити, як Україна піднялася з колін, якщо це все-таки станеться. Стане Україна краще чи ні залежить тільки від нас всіх, якщо ми просто перестанемо викидати сміття куди очі дивляться. Якщо ми не будемо терпіти те, що робить влада, а критикувати їх не особо гарні дії. Якщо ми не будемо це все терпіти і виходити на мітинги проти того, що може змінити наше життя в гіршу сторону. Якщо ми почнемо самі робити своє місто краще, виходити і прибирати сміття з вулиць, а не чекати спеціальних людей, які все одно щось зароблять не так. Робіть країну краще, не сподівайтеся, що хтось це зробить за вас! Андрій, спочивай з миром, поки ми будем творити майбутнє, щоб не жити в тому минулому, в якому жив ти! #Скрябін#АндрійКузьменко#Україна#життя#Украина#зробимоцеразом

A post shared by sogowich (@sogowich) on

21. Якщо немає націоналізму, немає нації, я так до цього ставлюся. Націоналізм має бути не агресивний, він повинен бути дипломатичний, інтелігентний, і тоді я його підтримую.

22. Я не знаю визначення опорів, опір є, або його нема. Потрібно чинити опір, якщо тебе хочуть злизати, стерти з твоєї землі.

23. Патріотичні пісні треба писати весь час, а не тоді, коли їх писати треба. Бо до того, як в країні таке сталося, ніхто їх не писав, а зараз всі стали такими патріотами — понадівали собі вишиванки і поналіплювали їх на машини. Їх ще «вишиватниками» називають. Начепив вишиванку — і вже думаєш, шо все помінялося. Та вишиванка має бути десь глибше, зашита мамою і татом…

24. Чим більше хочеш взяти від життя — тим менше воно хоче тобі дати.

25. Українці вибирають такого, що спочатку з вазеліном, а потім уже без вазеліна, шоб пожошче. Такий собі садомазохізм в генах…

І для підняття настрою пропонуємо  бонус:

Кузьма Скрябін не боявся відверто висловлювати свої погляди. Він завжди говорив те, що думав, та не зраджував свої переконання. Кодекс честі Андрія Кузьменка вартий поваги!

Поділись цими щирими цитатами з друзями за допомогою соцмереж.

Для натхнення пропонуємо також цитати Василя Стуса та Ліни Костенко.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
46
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
17
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

25 чесних і дуже мудрих цитат Кузьми Скрябіна.