Ці слова Гюррем Султан ще довго будуть пам’ятати після її смерті…


Анастасії Лісовській, коли її забрали в полон, було всього 14 років. Юна дочка священика навіть не здогадувалася, що життя її більше ніколи не буде колишнім

Дівчині довелося пройти довгий і складний шлях, залишивши на згадку нащадкам мільйони легенд, а також будівлю мечеті Гюррем Султан — одну з головних прикрас Стамбула. Недарма сьогодні небувалою популярністю користується серіал «Величне століття. Роксолана», в основі якого лежать історичні події. Історія слов’янської дівчини, яка стала легендарною володаркою, полюбилася глядачеві. Фільм вже давно розібрали на цитати.

«Життя ламає найсильніших, ставлячи їх на коліна, щоб довести, що вони можуть піднятися. Слабаків ж воно не чіпає. Вони і так все життя на колінах».

«Я буду падати, падати і падати. Але, коли я встану, впадуть усі».

«Я Хюррем! Нехай мої вороги бояться мене! Нехай бояться мого гніву! Я, подібно стрілі, вгризусь в їхні серця, щоб вони нескінченно горіли!»

«Моя любов схожа на полум’я свічки: якщо ти забудеш про мене, я спалю твій будинок і все, що ти любиш».

«Зробленого не повернеш. Ну а далі будь що буде».

«Тепер настане кінець усім ворогам, які завдали мені стільки мук і страждань. Нехай вони тремтять переді мною! Я кожне їх зітхання перетворю на катування! Я сама стану полум’ям, щоб поглинути їх своїм язиком! Так що мені гарем? Я буду правити світом!»

«Жінка завжди все зрозуміє, дивлячись просто в очі. Слів не треба».

Жорстокість, упертість і неймовірна мужність — саме ці якості допомогли простій українській дівчині стати Гюррем Султан. Якщо ці цитати зачепили тебе, поділися ними з шанувальниками цієї романтичної історії.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
2
Злий
Мило Мило
18
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
49
Подобається
О боже О боже
8
О боже
Круто Круто
23
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ці слова Гюррем Султан ще довго будуть пам’ятати після її смерті…