Спортсмени побачили в річці старий мішок з-під картоплі. Ось що було всередині…


Нещодавно в поліцейський відділок міста Аксбрідж, що в штаті Массачусетс, США, заявилася група молодих спортсменів. Хлопці вручили правоохоронцям шістьох крихітних цуценят. Юнаки виявили тварин, коли сплавлялися по річці Блекстон.

Якийсь садист засунув нещасних малюків в старий мішок з-під картоплі і кинув у воду. На щастя, мішок пішов на дно не відразу, і крихіток вчасно витягли з річки байдарочники, що пропливали повз.

Керівник місцевої поліції стверджує, що не бачив такою холоднокровного вчинку по відношенню до беззахисних тварин за 20 років своєї служби.

Справді, власник міг віддати цуценят, яким ледь виповнився тиждень, в добрі руки або ж передати крихіток до притулку. Однак замість цього мерзотник спробував приховати кінці у воду.

У пошуку злочинця поліції допомагає організація із захисту тварин. Її обурені учасники оголосили полювання на мерзотника, заявивши: людині, яка надасть відомості про любителя топити живих цуценят живими, заплатять 5 тисяч доларів.

Цуценята тим часом поступово оговтуються від наслідків страшної «річкової прогулянки». Малюків годують спеціальною сумішшю з козячим молоком і пробіотиками.

Бездомними цуценята не залишаться. Після того, як правоохоронці виклали новину про несподівану знахідку на своїй сторінці в мережі, їх буквально завалили листами. Коли тварини остаточно прийдуть в себе і трохи подорослішають, кожен з них потрапить до люблячої сім’ї.

Про самих чотириногих вже можна не турбуватися. Завдяки байдарочникам, поліцейським і захисникам тварин тепер цуценятам гарантовано щасливе майбутнє. Ну а власник-садист рано чи пізно потрапить в руки правоохоронців і сповна заплатить за свій злочин.

Що ти думаєш з приводу цієї історії? Поділися своєю думкою в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Спортсмени побачили в річці старий мішок з-під картоплі. Ось що було всередині…