13-річний хлопчик побудував міні-будинок в саду. Ти будеш приголомшений, коли заглянеш всередину!


Чим зараз зайняті підлітки? Хоббі та додатковими заняттями, зустрічами з друзями, першим коханням, спортом, вечірками з алкоголем і сигаретами. Але тільки не 13-річний Люк Тіль зі штату Айова.

Цей талановитий і активний хлопець вирішив побудувати власний будинок на території батьківського саду. Оскільки великих грошей у нього не було, то і житло вийшло крихітним. Втім, такі міні-будиночки зараз дуже модні в США, їх ще називають tiny house.

Деякі дорослі будують їх в якості постійного житла. Це дуже дивно в сучасному світі тотальної глобалізації. Але люди аргументують це тим, що такі будинки якраз підкреслюють їх індивідуальність, ці будівлі екологічні та практичні. Мешканці міні-будиночків дуже пишаються, якщо їм вдається зробити їх функціональними. Все необхідне на малому клаптику землі!

Проект коштував Люку близько 1 500 доларів. Цього вистачило для того, щоб зробити котедж повністю придатним для життя. Як Люк пояснив у відео, бажання будувати з’явилося у нього минулого літа. Айпад, різні гаджети, Xbox хлопцеві набридли, і він вирішив зайняти себе більш старомодною справою.

Всю інформацію, інструкції з будівництва та приклади для натхнення він знайшов в інтернеті. Хлопцеві знадобився рік, щоб заробити гроші і придбати необхідні для будівництва матеріали. Він підстригав газони і пропонував свої послуги в якості різноробочого кожному в окрузі, кому потрібна була допомога.

Наприклад, електрик допоміг йому провести світло в будиночок в обмін за послугу з розчищення гаража.

75 % матеріалів, використаних для будівництва будинку, пройшли вторинну переробку. Вхідні двері Люку подарував дядько. Тепер дядько поставив нові двері, а старі стали в нагоді племіннику.

Будиночок складається всього з однієї кімнати невеликої площі. Саме таку завжди хотів мати Люк: «Мені подобається мінімалізм. Я завжди мріяв про будинок, за який не довелося б всю жити платити кредит, як мої батьки це роблять».

Звичайно ж, батьки допомагали синові, як матеріально, організаційно, так і особистою участю в зведенні житла. Але основна ініціатива виходила від Люка і відповідальність теж була на ньому.

«Це був шанс для дитини зробити щось своїми руками. І я підтримав його в цьому прагненні», — прокоментував роботу Грег Тіль, батько хлопця.

Будинок став втіленою мрією підлітка, місцем, яке належить тільки йому, острівцем відпочинку і веселощів. У ньому є мікрохвильова піч, телевізор, м’який куточок, столик, аптечка, затишне ліжко на горищі і багато іншого. Незважаючи на невеликі габарити, все це вмістилося і гармонійно вписалося в інтер’єр.

Зараз, коли житло готове, Люк робить домашнє завдання саме в будиночку, іноді залишається там на ніч і плекає нову мрію: побудувати ще один будинок побільше, для того періоду часу, коли він піде в коледж.

Він знімає відео для свого каналу в YouTube, щоб показати іншим дітям, що творити по-дорослому можна навіть в 13-річному віці.

Історія Люка доводить, що дитина може досягти багато чого, якщо у неї є тверді наміри, і батьки їх схвалюють.

Хотів би ти такий же будинок? Пиши в коментарях і поділися статтею з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
4
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

13-річний хлопчик побудував міні-будинок в саду. Ти будеш приголомшений, коли заглянеш всередину!