7 хитрощів, які перетворять твій смартфон у супергаджет!


Ми не уявляємо свої будні без смартфону, а додатки перетворюють останні у універсальні гаджети. Але ми готові посперечатися, що при всіх зручностях смартфона ти не використовуєш всі його функції, а про деякі, можливо, і не в курсі.

Крім незвичайних трюків наші гаджети приховують в собі хитрість, які полегшують життя в різних ситуаціях: від набору повідомлення до запису відео.

Ми зібрали для тебе кілька способів використовувати свій смартфон максимально ефективно. Саме час випробувати парочку з них.

1. Авіарежим для кращого сигналу

Якщо ти бачиш, що рівень сигналу низький, просто переведи телефон в авіарежим на 2-3 секунди. Це повинно вирішити проблему, так як при відключенні авіарежіму смартфон автоматично з’єднається з найближчою вишкою зв’язку, що забезпечить кращий сигнал.

2. Хороший звук на відео

Щоб записати відео з хорошим звуком, прикрий рукою динамік з одного боку у напрямку до джерела звуку. Так ти позбавишся сторонніх шумів, які можуть зіпсувати відео.

3. Клавіші

Щоб швидше набирати повідомлення, задай в налаштуваннях клавіатури комбінації клавіш для певних фраз, наприклад підписів в листах або e-mail-адресу. Якщо ти теж терпіти не можеш кожен раз вводити довгий e-mail для входу на сайти, ця порада для тебе.

4. Відключення реклами

Якщо ти використовуєш безкоштовні додатки, то тебе напевно дратує реклама. Переведи смартфон в авіарежим, і більше ніщо не завадить тобі грати на телефоні.

5. Смартфон замість окулярів

Якщо ти погано бачиш і забув вдома свої окуляри, виручить смартфон. Відкрий камеру і наведи її на потрібний об’єкт – так ти зможеш розглядати його на екрані. Наприклад, цінники в магазині або номер автобуса.

6. Саморобний стилус

Тобі не потрібно купувати спеціальний стилус, щоб малювати в додатках на смартфоні. Можна використовувати і батарейку, що сіла, – використовуй ту сторону, яка позначена мінусом.Теперь у тебе є стилус для ігор або малювання!

7. Економія заряду

Ти напевно вже налаштував повідомлення і яскравість екрану, відключив вібрацію, а також перестав користуватися віджетами, щоб економити заряд батареї. Є ще одна маленька хитрість: постав на заставку чорні шпалери (для AMOLED-дисплеїв). Екран підсвічує тільки кольорові пікселі, тому чим більше чорних пікселів, тим менше заряду ти витрачаєш.

Всі ці трюки було б чудово відпрацювати. Наприклад, на смартфоні Huawei Mate 20. Смартфон увібрав в себе найбільш передові інновації компанії, забезпечивши користувача високою продуктивністю і ефективністю на всіх етапах взаємодії. Це вищий інтелект у своєму класі, який об’єднує передові технології і прекрасне виконання. Телефон має широкоформатний екран на всю лицьову панель, який підкреслює чистоту стилю, і потужну апаратну частину для розширення можливостей.

А що скажеш ти? Користуєшся такими хитрощами? Пиши нам у коментарях і обов’язково ділися статтею з друзями!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 хитрощів, які перетворять твій смартфон у супергаджет!