Трансформація безхатька: до та після


Погодься, у сучасному світі стільки зла і ненависті, що хвилинка добра точно не буде ні для кого зайвою. Нещодавно чудова історія сталася в перуанському містечку Ферреньяфе.

83-річний безхатько Чуман Дон Лучано весь час проводив на вулиці. Чоловік не стригся, не голився, не обрізав нігтів і нормально не мився довгі роки. Крім того, бідолаха страждає на шизофренію, тому жителі містечка уникають зустрічі з «божевільним Чуманом», на якому накопичився шар бруду.

Лучано вже давно змирився з такою долею і просто доживав свої дні, навіть не сподіваючись на диво. Однак місцеві жителі захотіли допомогти старому. В один із сонячних днів волонтери розшукали на вулицях міста бездомного, оточили його і вмовили піти разом з ними.

Кілька годин безхатченка відмивали, підстригали йому нігті на руках і нігтях, стригли бороду і волосся. У підсумку перед добрими самарянами постала зовсім інша людина заплутаного сального волосся, без шару бруду на шкірі і огидного смороду.

Добродушні люди допомогли Лучано з одягом та їжею. Коли люди відмили чумазого старого, то побачили в його очах подяку і неймовірна прагнення пожити ще на цьому світі.

Також Стріка оглянув медпрацівник, перевіривши його пульс і тиск.

Як відбувався весь процес перетворення Лучано, ти можеш подивитися в ролику нижче.

Таке враження, що Лучано до і після перетворення — це дві абсолютно різні людини. Коли дідусеві повернули нормальний людський вигляд, він став виглядати набагато молодше за свої роки. Язик не повернеться сказати, що цього старигану стукнуло 83!

Жителі міста подарували бездомному надію. Якщо у тебе є можливість, допоможи тим, хто цього потребує: молитвою, грошами, їжею або одягом.

Не забудь поділитися статтею з друзями, нехай про це добрий вчинок дізнається весь світ.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Трансформація безхатька: до та після