Міліонер з Голландії побудував точну копію Ноєва ковчега


Повномасштабну копію Ноєвого ковчега за 3 роки побудував шістдесятирічний голландський тесля-підприємець Йохан Хьюберс за допомогою команди ентузіастів.

Справа в тому, що колись Йохану наснилось, нібито його рідні Нідерланди накрило всесвітнім потопом, і єдиний спосіб врятуватись від цього — побудувати ковчег, точнісінько такий, як у Старому Завіті. З тих пір це стало ідеєю фікс майстра.

Йохан Хьюберс будував свій Ноїв ковчег у точній відповідності з описом у Святому Письмі. Його судно має довжину 133,5 м (300 ліктів), ширину 22,25 м (50 ліктів), а висоту 13,35 м (30 ліктів).

У свою репліку нідерландець помістив представників усіх можливих тварин, аби дотриматись славнозвісного «Кожної тварі по парі». Щоправда, усі представителі фауни в модерновому ковчезі — пластикові манекени.

Єдиною невідповідністю можна назвати те, що старозавітний ковчег був побудований з міфічного дерева гофер (можливо, кипарису або кедру), а сучасний зроблений з металевих корпусів старих барж, зверху вкритих скандинавської сосною.

Ковчег класифікований як будівля, а не як корабель, тому місцем його постійного розташування обрано невелику гавань у містечку Дордрехт (Голландія). Там він і пришвартований.

Як відомо з Біблії, одного разу Бог наказав Ною побудувати величезний човен, щоб врятувати всіх тварин і свою сім’ю, в той час як Земля буде знищена великим потопом.

Йохан Хьюберс в інтерв’ю постійно зізнається, щоздійснив свою 20-річну мрію. Щодня його творіння відвідують кілька тисяч людей з усіх куточків планети!

Новітній Ноїв ковчег, або, як його ще називають, “Йоханів ковчег”, відкрив свої двері в Дордрехті у понеділок 10 грудня 2012 року після отримання дозволу на проведення екскурсій до 3 000 відвідувачів в день.

Аби ковчег відповідав своєму призначенню, тесля помістив в трюм судна опудала пластмасових тварин, таких як буйволи, зебри, горили, леви, тигри і ведмеді.

А ось в іншому крилі ковчега розташовується зоопарк з живими і менш небезпечними екземплярами: собаками, вівцями, кроликами і поні. Радує око оперення екзотичних птахів, які перебувають в просторих клітках.

На верхній палубі унікального корабля знаходяться ресторан і кінотеатр, здатний вмістити 50 осіб. Комфортабельне судно припало до душі багатьом туристам, що бажають побачити справжній ковчег.

Пропонуємо тобі віртуальну екскурсію сучасною копією Ноєвого ковчега.

Історія Йохана Хьюберса говорить нам про те, що ніколи не потрібно втрачати надії, опускати руки та завжди втілювати мрії у життя, скільки б часу, сил і коштів на це не пішло. Не знаю як хто, а я б з радістю відвідала це дивовижне місце!

Сподобалась стаття? Поділись нею з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
8
Злий
Мило Мило
22
Мило
Фігня Фігня
6
Фігня
Химерний Химерний
10
Химерний
Подобається Подобається
187
Подобається
О боже О боже
21
О боже
Круто Круто
257
Круто
Що за! Що за!
10
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Міліонер з Голландії побудував точну копію Ноєва ковчега