Ця картина підкаже, що хвилює тебе в першу чергу.


На перший погляд, перед тобою звичайнісінька картина. Але все не так просто. Якщо ж уважно на неї подивитися, то можна помітити деякі цікаві деталі.

Кожен з нас в першу чергу зверне увагу на різні речі. Хтось побачить жінку, а хтось двох коней. А є й ті, хто сконцентрується на пейзажі.

Те, що перше постало перед твоїм поглядом розповість про те, що хвилює тебе на даний момент.

Отже, поглянь на картину.

Якщо ти в першу чергу звернув увагу на жіноче обличчя, то це говорить, що ти неабияк виснажений. Мало того, що ти дуже втомився, так ще й багато людей підживлюються твоєю енергетикою. Уважно придивися до оточення, це може бути як твоя сусідка, так і колеги на роботі. Тобі слід почати ставити власні інтереси на перше місце. Дозволь собі розслабитися і відпочити. Крапля здорового егоїзму виправить ситуацію.

Якщо ж твоєму погляду насамперед попалися коні, то це говорить про любовне хвилювання. Тобі доведеться трохи попрацювати над своїми стосунками. Не намагайся здаватися тим, ким ти не є. Будь чесним і все налагодитися. А якщо ти самотній, то це ненадовго. Зовсім скоро ти зустрінеш нову любов, так як внутрішньо вже готовий до цього.

Ну а якщо ж ти звернув увагу на птахів, то це вказує на твою невпевненість в собі, хоча для цього немає об’єктивних причин. Твої страхи надумані. Ти сам не дозволяєш собі бути щасливою людиною. Не будь настільки недовірливими. Хапай удачу за хвоста – ти на це заслуговуєш!

Не забудь поділитися результатами тесту в коментарях.

А для тих, хто цікавиться психологією, пропонуємо ще один тест від дядечка Фройда!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ця картина підкаже, що хвилює тебе в першу чергу.