Обери, в якій коробці все лежить правильно, і ми розкажемо про твою сильну сторону.


Психологія може багато розповісти про здібності, таланти і характер людини по тому, як вона розміщує предмети в просторі. Для цього існує цілий розділ – психогеометрія.

«Популярне» підготував для тебе тест, який допоможе дізнатися твою сильну сторону. Тобі знадобиться всього хвилина часу, щоб згадати свої побутові звички.

Уяви, що у тебе в коробці залишилося 4 яйця. Як ти їх розташуєш?

Варіант А

Твоя сила – творчість. Потік ідей так і рветься назовні, тому ти не можеш довго всидіти на одному місці і працювати там, де нудно. Вести 15 завдань одночасно, бути центром уваги колег і близьких – це точно про тебе.

Ти бачиш саму суть речей, вмієш спрощувати, відсікати зайве і створювати гармонію навколо себе. Яскравість твоєї особистості притягує захоплені погляди, гарантує інтерес і увагу найрідніших людей. Цінуй і розвивай свою силу, її повинен побачити світ!

Варіант Б

Твоя сила – логіка і аналітичний розум, ти природжений організатор. Твої безцінні риси – працьовитість, методичність і наполегливість – допомагають створювати гармонійну структуру з величезного числа завдань.

Аналітичний склад розуму зробить тебе прекрасним керівником або топ-менеджером. Щоб швидше досягти успіху, зупиняй себе при спробі зібрати все більше і більше інформації. Просто спирайте на свою дивну і унікальну силу розуму, і ти досягнеш будь-яких цілей.

Варіант В

Твоя сила – гнучкість. Ти як ніхто інший вмієш маневрувати між труднощами, навчатися новому і рости, щоб будувати прекрасний світ навколо себе. Зараз у твоєму житті перехідний період. Після нього чекає новий рівень – в кар’єрі, особистому житті і відносинах з людьми.

Гнучкість розуму дозволить звідусіль вийти переможцем. Використовуй свій творчий хист і методичність, поєднуючи їх з допитливістю і відкритістю всьому новому, і в справі тобі не буде рівних.

Варіант Г

Твоя сила – цілеспрямованість і рішучість. Лідерські здібності, вміння швидко аналізувати ситуацію і приймати рішення допоможуть досягти будь-яких професійних висот. Люди тягнуться до тебе, захоплюючись умінням тримати точку фокусу і рухатися вперед, незважаючи ні на що.

Уміння бачити прибуткові ідеї за версту в поєднанні з упевненістю в собі і швидким прийняттям рішень дозволять отримати все, чого захочеш. Для тебе головне – ставити сміливі, амбітні цілі.

Ну що, це про тебе? Обов’язково поділись своїм варіантом у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Обери, в якій коробці все лежить правильно, і ми розкажемо про твою сильну сторону.