Всю зиму він збирав пляшки та звозив їх на дачу. Сусіди сміялись, проте навесні не повірили своїм очам!


Відомо, що середньостатистична українська сім’я з чотирьох людей протягом року викидає близько 300 пластикових пляшок! А це ж чудовий матеріал для переробки та виготовлення різноманітних речей.

Мало того що, повторно використовуючи пластик, ми бережемо довкілля, так ще й економимо власні гроші. До речі, застосовувати пластикові пляшки не за призначенням першими призвичаїлися люди не з обмеженим доходом, а саме успішні і ті, що добре заробляють.

«Популярне» пропонує тобі ідею збудувати теплицю з пластикових пляшок. Для любителів городів та дач актуально як ніколи!

Ось, наприклад, теплиця шотландця, який всього за 3 місяці зумів назбирати 7 000 півторашок, а потім з цього добра відібрав 1 000 і збудував собі теплицю в 2 метри завдовжки, 2 м шириною і висотою 1,9 метра.

Як стверджує майстер, найбільш трудомістким в створенні теплиці було очистити пляшки від етикеток. Також потрібно було знайти місце для зберігання пластику, поки той не буде задіяний.

Теплицю він споруджував так: спочатку зібрав дерев’яну раму, потім пляшки надягав одну на одну, вставляючи горлятком в отвір, прорізаний у дні попередньої пляшки. Закріпив конструкцію, вставивши в пляшки дерев’яні прути і змастивши клеєм всі з’єднання.

Ось кілька прикладів теплиць з пляшок. Перевага цих конструкцій ще й в тому, що їх легко можна перенести в інше місце.

Так можна побудувати корисну річ практично з нічого. А це захист рослин від заморозків і сонця, економія коштів і турбота про навколишнє середовище!

Ділись з сусідами ідеєю, вони будуть в захваті!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Всю зиму він збирав пляшки та звозив їх на дачу. Сусіди сміялись, проте навесні не повірили своїм очам!