Ця темношкіра модель виглядає, як лялька. Не всі вірять, що вона жива!


Ньядак Той — уродженка Австралії. Її батьки стали біженцями, переселившись до Австралії в пошуках кращого життя. У шкільні роки однолітки не могли вимовити її незвичайне ім’я, тому дівчина стала представлятися як Дакі (Темненька). Зараз вона — визнана модель, і початковий етап в її кар’єрі можна назвати досить успішним.

Ньядак народилася в багатодітній родині — разом з нею росли п’ятеро старших братів і сестер. Ніккі Перкінс, одна з сестер нашої героїні, була моделлю. Сестричка стала свого роду наставником для Дакі і навіть відправила молодшу на престижний австралійський конкурс краси.

Дакі погодилася брати участь в реаліті-шоу «Australia’s Next Top Model». На жаль, їй не вдалося перемогти: на конкурсі дівчина посіла третє місце. Вона би стала топ-моделлю по-австралійськи, але перемозі завадив недосвідчений стиліст, який не мав справу раніше з таким волоссям і незграбно заплів її.

Надалі Дакі пробувалася в якості моделі в Австралії, але місцеві компанії не оцінили надто темний колір шкіри дівчини. Також Дакі постіно терпіла цькування та образи…

У 2016 році Дакі в своєму інтерв’ю для модного журналу Teen Vogue зізналася: «Мені було дуже складно, я була в депресії через постійні образи на свою адресу. Я не розуміла, чому люди так ставляться до мене». Тоді вона вирішила спробувати щастя в США: домовилася про співбесіди і вилетіла назутріч мрії.

 

Hi ??

A post shared by Duckie (@duckieofficial) on

 

Пропозиції співпраці посипалися одне за одним, і це не дивно. При відповідному освітленні і правильному макіяжі Даки не відрізниш від ляльки! Фанати навіть радили їй рекламувати лялькову продукцію.

 

thank you L’Oréal ? @lorealhair

A post shared by Duckie (@duckieofficial) on

22-річна модель співпрацює з Ріанною, Каньє Вестом і Оскаром де ла Рента. Аккаунт в інстаграмі Даки вже набрав майже мільйон підписників: досить солідну кількість шанувальників як для починаючої манекенниці.

DVF awards

A post shared by Duckie (@duckieofficial) on

Дакі Той жодного разу не вдавалася до пластичних операцій, що відрізняє її від багатьох колег. Дівчина володіє ідеальними пропорціями обличчя, що викликають почуття заздрості і захоплення одночасно!А ще кілька років назад над її обличяям та шкірою глузували всі, кому не лінь…

A princess moment.

A post shared by Duckie (@duckieofficial) on

Її краса вбиває всіх наповал!

I know I’m your favourite

A post shared by Duckie (@duckieofficial) on

У моделі неоднозначна позиція щодо виробників продукції для догляду за волоссям. «Темношкірих жінок ніхто не навчив піклуватися про волосся, тому ми змушені приховувати їх. По-моєму, це вина стилістів і ЗМІ, адже вони не звертають належної уваги на образ темношкірої жінки. Я вважаю, що індустрія повинна більше вкладатися в нас», — висловилася Дакі.

Time to bring back the bangs? ??‍♀️

A post shared by Duckie (@duckieofficial) on

Чарівна модель з довгим волоссям і шикарною посмішкою — дійсно унікальна дівчина. Зараз світ індустрії моди веде полювання на людей з нестандартною зовнішністю!

А тобі подобається Дакі?Пиши в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ця темношкіра модель виглядає, як лялька. Не всі вірять, що вона жива!