Телеведучий 20 років страждає на вітіліго. Щоб він вів програму, йому накладають тонни макіяжу…


Публічним людям доводиться нелегко, адже найменші зміни в зовнішності відразу ж стають надбанням громадськості. Мені, наприклад, подобаються веснянки на обличчі, а ось моя знайома ретельно приховує їх, щоб не комплексувати з цього приводу.

Але веснянки – це не настільки серйозна проблема як вітіліго. Про це не з чуток знає американський телеведучий Лі Томас.

Він з дитинства мріяв бути журналістом, тому коли в 1994 році йому поставили цей діагноз, він сильно переживав. Вітіліго – це порушення пігментації шкіри через зникнення меланіну на певних ділянках тіла. І ця хвороба не лікується.

Перший час про хворобу знали тільки сім’я і близькі друзі. На каналі, де працював Лі, ніхто не підозрював про його проблеми. Ведучий боявся, що його звільнять, дізнавшись про вітіліго. Кожен ефір він ретельно наносив грим, щоб виглядати в кадрі добре.

Але в 2005 році в прямому ефірі Лі Томас змив з себе грим, і телеглядачі побачили, як насправді виглядав чоловік. Реакція була несподіваною для журналіста. До редакції каналу почали приходити листи від людей, які також страждають від вітіліго. І Лі зрозумів, що може чимось їм допомогти.

Він став їздити по всьому світу, показуючи людям своє обличчя і розповідаючи про вітіліго. Він бере участь в різноманітних дерматологічних симпозіумах, де ділиться власним досвідом, а також розповідає про різні захворювання, пов’язані з вітіліго.

Ведучий зрозумів, що саме хвороба допомогла йому реалізуватися повною мірою. Адже різні заходи, учасником яких є Лі, стали основною його діяльністю. Для ефірів він все так же наносить грим, тому що, як говорить сам ведучий, люди просто не будуть його слухати. Ця процедура займає близько 20 хвилин часу.

На вулицю чоловік без сорому і комплексів виходить з природним обличчям. Тепер він не боїться реакції і поглядів перехожих. За визнанням Лі, вітіліго допомогло йому чітко зрозуміти, що він – афроамериканець.
Лі Томас виявився сильною людиною, адже більше 10 років приховувати хворобу не кожен би зміг.

Прекрасно, що він зважився розповісти всім про вітіліго, адже зараз чоловік допомагає багатьом справлятися з психологічними проблемами, пов’язаними з цим захворюванням.


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Телеведучий 20 років страждає на вітіліго. Щоб він вів програму, йому накладають тонни макіяжу…